Skefi

Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Sörkedvelő  •  Évi 3-4 alkalommal s
Regisztráció2015.02.23
Utoljára itt2022.05.29

Szörnyű 2021. október 11.a párjával járt itt
Maga a szálloda a szoba jó volt. A szálloda medencéje jó
A kamilla fürdő ahova szabad átjárás volt jó nagyon jó a szauna részleg. Az étkezés viszont a szállodában egy fillért sem ért. Ez nem svéd asztal volt hanem üres asztal ! ! Még reklamálás után sem kaptunk ételt illetve nagyon nagyon keveset.
Kiváló 2017. szeptember 2.a párjával járt itt
Augusztusban töltöttünk a párommal 6 éjszakát ebben a szállodában. Kedvesen fogadtak bennünket a kívülről kicsit régimódi szállodában. Találtunk helyet az ingyenes parkolóban. Időben átvettük a tiszta , erkélyes , klímás szobánkat. Már az első benyomásunk is jó volt. Nagyon tetszett , hogy a minibár nem volt feltöltve így tudtunk hűteni saját italt.
Felhasználó fényképei:
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár -
Hazugságok Szállodája -

Hotel Kamilla Balmazújváros

Szörnyű 2015. február 23.barátokkal járt itt
Ami tetszett:
-A szomszédos Kamilla fürdő
-A személyzet között akadtak segítőkészek és kedvesek
Ami nem tetszett:
Interneten találtuk a Thermál hotel Balmaz "jégvarázs" ajánlatát amely megtetszett . Az ajánlatban szerepelt saját termálmedence használata (36-38 fokos ) amely a nap 24 órájában használható.