solyosi

solyosi adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2019.09.10

Átlagos 2022. május 3.egyedül járt itt
A szoba tágas ,és tiszta volt . A fürdőszoba színvonalon aluli . Hideg és nincs felszerelve . A szobához egy kis terasz tartozik ,az hangulatos . A svéd asztalos reggeli ,sem gyümölcsöt ,sem zöld árut nem tartalmazott . Süteményt is hiányoltam . Még vásárolni sem lehetett . De a látnivaló amiért oda utaztam kárpótolt Miskolctapolca ,és Lillafüred ,csodálatos hely .
2013. április 23.a párjával járt itt
Nagyon közel van a a nagy fürdőhöz . Parkolója is meg felel nem beszélve a pihenésről és a sorakozásról Közel van a buszmegálló . A város központjában frekventált helyen mindenkinek csak ajánlani tudom és az árak nem a csillagos ég ! A szobák kényelmesek Az esti szórakozás meg pazar elő zene a teraszon lehet táncolni koktélokat fogyasztani .
Kiváló 2013. május 13.a párjával járt itt
A központi helyen fekszik . A parkolás nagyon jó , közel van a nagy fürdőkhöz. De ezt szinte nem is kell igénybe venni mert magába a szállodában mindent meg lehet találni még orvosi ellátást is . Nagyon jó az éttermük , kiváló ízekkel és nagyon udvarias kiszolgálással megnyertek maguknak . A szobák kényelmesek .