steineus

steineus adatlapja

Regisztráció2013.04.22
Utoljára itt2016.04.24

Kiváló 2013. április 22.a párjával járt itt
Kellemes, igényes vendéglátással, programokkal. Kiváló konyha, udvarias vendéglátás a jellemző. A szobák kényelmesek, a wellnes részleg nagyszerű. Hévíz nevezetességeit is ajánlom mindenkinek megtekinteni. A szálloda gyógyvize reumatikus betegségeket is hatékonyan gyógyít, enyhíti a panaszokat. Már többször jártunk itt, másoknak is ajánlom!
Kiváló 2014. február 4.a párjával járt itt
Rendkívül kellemes, érdekes környezetben láttak vendégül. Udvarias személyzet, kitűnő ellátás várt minket . Nagyon jól éreztük magunkat, másnak is ajánlom! Az éttermi kiszolgálás figyelmes, udvarias volt, a kínált ételek igazán finomak és ízletesen elkészítettek voltak. A wellness részlegük nagyszerű, elősegítette a gyógyulásunkat.
2016. április 24.a párjával járt itt
Kellemes, csendes pihenőhely. A konyha kiváló,a kiszolgálás gyors, az adagok bőségesek, a személyzet kedves és udvarias. A szállás tágas, kényelmes. A fürdőház kissé kicsi, de kielégítő. A park nagyszerű, sétára, pihenésre, kikapcsolódásra kiválóan alkalmas. Másoknak is ajánlom, elsősorban családosoknak, kisgyermekeseknek a választást.