Batthyány Villapark Zalacsány
8782 Zalacsány, Zalacsány, Csány László út 24.

Batthyány Villapark Zalacsány a térképen

Batthyány Villapark Zalacsány értékelése:

4. helyezett a 8 zalacsányi szállás közül
21. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Batthyány Villapark Zalacsány bemutatkozása

A Batthyány Villapark Zalacsányban található, egy több hektáros őspark területén. Az erdős-fás környezet nyugodt pihenést, csendes kikapcsolódást biztosít a pihenni vágyó vendégek részére.

Batthyány Villapark Zalacsány képei

Szállások Zalacsány városában
Wellness csomagok Zalacsány városában

Batthyány Villapark Zalacsány vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
A Villapark egyik 60 négyzetméteres apartmanjában töltöttünk 4 napot. A szállás nagyon tiszta volt, kényelmes. Igaz, a konyha nem volt "mindennel tökéletesen felszerelt", mert kávéfőző nem volt. (Bár ezzel mindig mindenhol pórul járunk. ) Itt is a vízforraló volt a "kávéfőző". A franciaágy borzasztó alacsony volt, az ágybetét teljesen kifeküdve, tiszta hepe-hupa.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 20.
Mindenkinek ajánlom akik pihenésre vágynak gyönyörű környezetben. A szállás tágas, tiszta minden igényt kielégítő. Az ételek csodálatosak, a kiszolgálás pazar. Mindenki nagyon kedves és udvarias. A wellnes és a külső medencék víze kellemes, tiszta termálvíz. Minden biztosított a nyugodt pihenéshez. Aki sétálni, kirándulni szeretne a közeli tavat és a tanösvényt tudjuk ajánlani.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 27.
A férjemmel látogattuk meg a villaparkot és az ott töltött 3 éjszaka remek élmény volt! Az épületek ( fő épület + apartmanok körülötte) igazán szépek, kívül-belül igényes kialakításúak, rend van és tisztaság. A bútorok, a konyhától a fürdőszoba berendezésig modern, szép darabok. A reggeli svédasztalos volt, bőséges választékkal és csak úgy, mint a vacsora ízletes és jó minőségű alapanyagokból készült.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
Zalai csillagtúrás hétvégét terveztünk a barátommal, és a legjobb helyet választottuk hozzá. Nagyon hangulatos ez a villapark, kedves kis házakkal, gyönyörű fákkal és virágokkal, szépen rendben tartott parkkal. Az apartmanok tökéletesen felszereltek, tiszták és helyesek. Az egyetlen negatívum talán, hogy a reggeli és a vacsora egy alagsori étteremben van, ami picit nyomasztó és levegőtlen.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 24.
Kellemes, csendes pihenőhely. A konyha kiváló,a kiszolgálás gyors, az adagok bőségesek, a személyzet kedves és udvarias.A szállás tágas, kényelmes. A fürdőház kissé kicsi, de kielégítő.A park nagyszerű, sétára, pihenésre, kikapcsolódásra kiválóan alkalmas. Másoknak is ajánlom, elsősorban családosoknak, kisgyermekeseknek a választást.

Mobilról küldte. | 2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 27.
3 nap két éjszakát töltöttünk el itt a családdal. Gyermekünk időközben beteg lett, de a személyzet mindenben segítőkész volt. Egyetlen kellemetlen élményünk a korábbi távozás előtti estén volt, elfelejtették a levesünket és így egy órát kellett várni a vacsorára ami egy 8hónapos csecsemővel izgalmas tud lenni. De a szállásra át tudtuk vinni.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 30.
Az apartman kényelmes volt, a személyzet készséges és barátságos. A fiam még lovagolni is tudott a közeli faluban. Az ellátás finom volt és bőséges. Ebben a pihenésben mindannyian megtaláltuk azt, amit szerettünk volna (wellness, napozás, úszás, kirándulás, strandolás)
Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki szereti a természetet és nyugalomra, csendre vágyik.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 28.
A szállás kiváló, hangulatos, kényelmes, széleskörű wellness lehetőségekkel felszerelve. Zalacsány elhelyezkedéséből adódóan rengeteg látnivaló van a közelebbi és távolabbi környéken, kíváló lehetőség nyílik a teljes kikapcsolódásra, lelki, szellemi, fizikai feltöltődésre. A helyben lévő étteremben megkóstolhatóak a zalai ízek, az étel igen ízletes.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 23.
Családoknak, kirándulásokat, fürdőzéseket kedvelő társaságoknak nagyon ajánlom ezt a helyet. Csendes, nyugodt környezetben lévő, jól felszerelt apartmanok, wellness részleg, hatalmas kert várja a vendégeket. Az éttermében igazi zalai ízeket kóstolhatunk, a szakácsnő rendkívül ügyes, finom ételeket készít. A személyzet segítőkész. 3-5 perc autóval Kehidakustány, kb.

2013. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. május 14.
Csak a legjobbakat lehet írni. Kiválló az ellátás,a villák tágasak,jól felszereltek. A Welness részlege jó, játszótere tágas,jól felszerelt. Játszóháza kiválló, / felügyelettel/ biztonságos. A villák bútorzata hagy némi kívánni valót maga után. /kissé kopottas/. Pünkösd lévén müsorral kedveskedtek nekünk. A kinti medencét csak a bátrabbak merték kipróbálni.

Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
4 nap/3 éjszaka 34.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, animátori és ünnepi programokkal, tűzijátékkal, műsorokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.02.
Batthyány Kúria
Zalacsány
4 nap/3 éjszaka 32.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, animátori és ünnepi programokkal, tűzijátékkal, műsorokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.02.
Zala Springs Golf Resort
Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 18.800 - 39.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a Batthyány Kastélyszálló wellness részlegének korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Port Panzió
Balatonmáriafürdő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.11.22. - 2019.11.22.
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Zsanett Hotel
Balatonkeresztúr
5 nap/4 éjszaka 22.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, falusi disznóvágással, szilveszterkori gálavacsora all inclusive italfogyasztással, élőzenével, tombolával, finn szauna-, és kültéri jakuzzi használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Oázis Hotel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
2-3 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, forralt borozással, szauna programokkal, élőzenés estekkel, gyermekprogramokkal és játszószoba használattal
2019.12.27. - 2019.12.29.
Onyx Luxury Sárvár
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.26-ig
Csodaszarvas Tájpark
Rábahídvég
Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Thermal Hotel Balance
Lenti
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, délutáni desszert kínálattal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sporteszközök, játszószoba, társasjátékok használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.01-ig

Szállodák Zalacsány környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros
A Hotel Forrás Zalakaroson, karnyújtásnyira a Gránit Gyógyfürdőtől várja gyógyulni és...
Karácsony a Palace-ban (min. 2 éj)
Téli pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

ZalacsányX