steve1974

steve1974 adatlapja

Regisztráció2013.05.31
Utoljára itt2014.09.09

Szörnyű 2013. június 7.a párjával járt itt
Ha valaki szörnyű helyet akar látni csak hajrá, irány a HOTEL TERMÁL LIGET. Azt szeretném csak tudni hogy egy ilyen hely egyáltalán hogyan működhet. Én 2013. április hóban voltam,amit nagyrészt bánok is. A HOTEL weblapján megjelenő képek, csak a Hotel néhány szobájára jellemző állapotot tükröznek.
2013. szeptember 11.családjával járt itt
Mi szeptember elején voltunk a hotelben. A 11. emeleten kaptunk szobát, a fürdő és a szoba tulajdonképpen tiszta volt és rendezett, azt nem mondom hogy az ablakra nem fért volna rá egy tisztítás.
Felhasználó fényképei:
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi -
Kiváló 2014. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
Egy hely ami tényleg nem csak fotókon néz ki jól hanem a valóságban is ilyen. Nagyon színvonalas,tiszta, jól felszerelt. A személyzet nagyon kedves, gyönyörű a park, az étterem , wellness részleg, nagyon kulturáltak a szobák, Jól felszerelt a gyerek játszó,rendelkezik tenisz pályával, pingpong asztallal, biliárdal, csocsóval, jobb időre két medencével az udvaron, játszótérrel, és a gyerekek nagy megelégedésére angóra nyuszikkal, melyek sok örömet okoznak a gyerekeknek.
Felhasználó fényképei:
Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás -