Sunyec Erika

Sunyec Erika adatlapja

Erika vagyok és szeretek a párommal utazni kis hazánkban, hiszen annyi szép táj van, ahol még nem is jártunk.
Jövünk megyünk mikor nyaralunk, szeretünk mindent megnézegetni, és imádjuk a fürdőket.
Általában barátokkal autóval megyünk, de kettesben busszal is elmegyünk. Szeretünk éttermekbe járni és inkább a kis vendéglőket részesítjük előnybe a több csillagos éttermeknél.
Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Mindenevő
Regisztráció2018.07.15
Utoljára itt2018.08.23

Kiváló 2018. július 15.barátokkal járt itt
Szuper kiszolgálás, udvariasak, figyelmesek. Nagyon finom, friss halételek is! Mennyiség is sok. Csak ajánlani tudom őket! Bármit kértünk kihozták, és nem is csalódtunk, látszott, hogy minden akkor készül. Tényleg isteni volt minden! Szép a környezet is. Külső térben ültünk le, folyamatosan jöttek-mentek az emberek, a felszolgálók pörögtek.
Lilaakác Kisvendéglő Abádszalók - Lilaakác Kisvendéglő Abádszalók -
Kiváló 2018. augusztus 21.barátokkal járt itt

Augusztus 20án volt szerencsénk betérni a Nádas csárdába Balatonkenesén, és csak jót tudok mondani. A fogadtatás is kedves volt, a hely retro, de illik a csárdához. Szép és tiszta. Az ételek bőségesek és finomak. Az érték-arány kiváló. A felszolgálók képbe vannak, pörögnek és kedvesek, ajánlanak, de nem tolakodóak.
Felhasználó fényképei:
Nádas Csárda Balatonkenese - Nádas Csárda Balatonkenese - Nádas Csárda Balatonkenese - Nádas Csárda Balatonkenese -
Kiváló 2018. július 15.barátokkal járt itt
Szerintem szép a hely, a régi időket idézi, de ez pontosan jó. Udvarias kiszolgálás, gyorsak és pontosak! Folyamatos telt ház! Pont befértünk vasárnap 11 órakkor! Ez nem semmi! Az ételek nagyon nagyon finomak voltak és bőséges a mennyiség! El voltunk ámulva a folyamatos vendégseregen, akinek csak tudtak kerestek helyet, nem volt fennakadás.
Felhasználó fényképei:
Halászcsárda Dunaföldvár - Halászcsárda Dunaföldvár - Halászcsárda Dunaföldvár -