Nádas Csárda Balatonkenese

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Nádas Csárda Balatonkenese vélemények

Átlagos 2023. július 3.családjával járt itt
Foglaltam telefonon helyet mert ajánlották az étteremben hogy foglaljak. Megérkezéskor a fizető pincér meg akart győzni arról, hogy nem foglaltam náluk vagy biztos máshol mert a Balaton környékén van vagy 40 ilyen nevű étterem (az arrogancia mesterfokát képviselte). Ezen túllendültem!
Kiváló 2023. június 10.a párjával járt itt
Balatoni utazásunk során a balatonkenesei Nádas csárdára esett a valasztásunk, amit nem bántunk meg,mert nagyon ízletes,bőséges,és árban is nagyon megfelelő ételt kaptunk.Kedves kiszolgálásban volt részünk.Biztos,hogy vissza fogunk ide még menni.Ajánljuk mindenkinek ezt a helyet,ha jót akarnak enni!
Nádas Csárda Balatonkenese - Egyéb
2021. október 12.gyerekekkel járt itt
Asztalfoglalás nélkül térünk be egy korai vacsorára, a kellemes, tágas étterembe. Az ételek többsége jó volt, de a hal és a töltött karaj kicsit ízetlennek bizonyult. A kiszolgálás kedves, figyelmes. Ami nagyon nem tetszett: a salátabárnak nevezett jobb sorsra érdemes tárolóban egyetlen levélke friss zöldség sem volt, négyféle savanyúság mellett árválkodott egyetlen kapros öntet. . .
Kiváló 2021. augusztus 19.barátokkal járt itt
Nagyon finom ételek, tökéletes kiszolgálás.a rossz idő miatt pledet is adtak.az ételekre nem kellett sokat várni.az italok hidegek voltak,ahogy kell köszönöm szépen
Kiváló 2019. július 6.családjával járt itt
Egy jó fürdőzés után a családdal a mai napon betértünk a Nádas csárdába vacsorázni. Nagyon meg voltunk elégedve mind az ételekkel, mind a kiszolgálással. Az ételek finomak és ízletesek,a tálalás nagyon gusztusos volt. A felszolgálók kedvesek és figyelmesek voltak, abban maradtunk, hogy ide még visszatérünk. Mindenkinek ajánlom.
Nádas Csárda Balatonkenese - Étel/italNádas Csárda Balatonkenese - Étel/italNádas Csárda Balatonkenese - Étel/italNádas Csárda Balatonkenese - Étel/italNádas Csárda Balatonkenese - Külső képNádas Csárda Balatonkenese - Külső kép
Kiváló 2018. augusztus 21.barátokkal járt itt
Augusztus 20án volt szerencsénk betérni a Nádas csárdába Balatonkenesén, és csak jót tudok mondani. A fogadtatás is kedves volt, a hely retro, de illik a csárdához. Szép és tiszta. Az ételek bőségesek és finomak. Az érték-arány kiváló.
A felszolgálók képbe vannak, pörögnek és kedvesek, ajánlanak, de nem tolakodóak.
Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Nádas Csárda Balatonkenese - Külső képNádas Csárda Balatonkenese - Étel/italNádas Csárda Balatonkenese - Étel/italNádas Csárda Balatonkenese - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 49 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 289 feltöltött kép
2017. július 28.gyerekekkel járt itt
Nyaralásunk alkalmával jártunk ebben a vendéglőben. Kedvesen, barátságosan fogadtak bennünket. A kerthelyiségben választottunk asztalt. Az ételek nagyon finomak voltak, de egy kicsit keveselltem a választékot - ezért adom a 4 pontot. Nem kellett sokat várni egyik fogásra sem. A savanyúságok mind egy ārban voltak (úgy emlékszem kb.
Nádas Csárda Balatonkenese - Külső képNádas Csárda Balatonkenese - Külső képNádas Csárda Balatonkenese - Étlap/itallapNádas Csárda Balatonkenese - Étel/italNádas Csárda Balatonkenese - Étel/italNádas Csárda Balatonkenese - Étel/italNádas Csárda Balatonkenese - Étel/italNádas Csárda Balatonkenese - Étel/italNádas Csárda Balatonkenese - Külső kép
Kiváló 2017. január 2. járt itt
Barátokkal tértünk be a nyáron ebbe a nádfedeles, falócás, kicsit talán skanzen-szerűen stilizált belsejű étterembe. A falra rögzített kitömött állatok nem váltak személyes kedvenceimmé, de a halász-vadász, vidéki élet tematikába beillett. A kiszolgálás hozzáértő, udvarias, mégis közvetlen, szívélyes volt.
Nádas Csárda Balatonkenese a térképen
8174 BalatonkeneseJókai Mór u. 1.
H-V
magyar
egészben sült süllő, borsos zsák, harcsapaprikás túrós csuszával, almatorta
Soproni