suram

suram adatlapja

Regisztráció2013.05.18
Utoljára itt2023.10.05

Kiváló 2023. szeptember 5.egyedül járt itt
Egy hétvégét töltöttem el a szállodában és jól éreztem magam. A reggeli és vacsora kiváló volt. A szomszédos kastélyt és kastélyparkot ingyenesen lehetett látogatni. A szállás is barátságos volt, a környezet, a kilátás pedig remek. A friss, tiszta levegő, nyugalom mindenkinek jót tesz, csak ajánlani tudom.
Kiváló 2023. október 5.egyedül járt itt
A noszvaji Tündérkert Hotelben egy hétvégét töltöttem el, és jól éreztem magam. A reggeli és vacsora kiváló volt. A szomszédos kastélyt és kastélyparkot ingyenesen lehetett látogatni. A szállás is barátságos volt, a környezet, a kilátás pedig remek. A friss, tiszta levegő, nyugalom mindenkinek jót tesz, csak ajánlani tudom.
2013. június 13.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a városban, különleges volt a tóban fürödni, habár egy kicsit hideg volt. A szálloda felújított részlegében laktunk, kellemes körülmények között. Udvarias volt a kiszolgálás, finomak az ételek. A gyógyvíz hatásos volt, a kültéri medencében jó volt úszni, fürödni, mert nem volt tumultus.