szép kor

szép kor adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Táplálkozástudatos  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Üzleti utazó  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás
Regisztráció2018.07.23
Utoljára itt2019.04.25

2018. július 23., üzleti partnerrel járt itt
Kedves személyzet,tiszta rendezett mosdók és hangulatos környezet. Könnyen megközelíthető, közelben bankautomata is található,és pár perces séta Pécs főtere. Kirándultunk véletlenül bukkantunk a vendéglőre. Kétszer ebédeltünk itt. A két kirándulás között másfél év telt el de a színvonal és a minőség nem romlott.
Kiváló 2019. április 25.barátokkal járt itt
Véletlenül parkoltunk le az üzlet előtt. Ebéd után voltunk, ennek ellenére nem lehetett kihagyni az íny csiklandó, gusztusos réteseket. Baráti társaságból mindenkinek más kívánsága volt és mindenki kapott a kedvenc réteséből. Kedves udvarias volt a kiszolgáló,tiszta a mellékhelyiség és hangulatos terítők voltak az asztalon.
2018. július 23.családjával járt itt
Csodálatos fák között meghúzódó szálloda. Finom ételek, jó kiszolgálás. 4 felnőttel voltunk. Sokat nevettünk biliárdoztunk welneszeztünk. Kipróbáltuk a gyógyászati részleg pár szolgáltatását is. Szuper volt. Nagyon jó parkoló helyet kaptunk. Folyamatosan azt érzékeltük,hogy csak nekünk áll a rendelkezésünkre a személyzet tagjai.