Mátyás Király Vendéglő Pécs

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Mátyás Király Vendéglő Pécs vélemények

2082
2021. október 29.a párjával járt itt
Volt valami tervem a dzsámiból lefelé sétálva a téren, hogy majd hol eszem, eszembe jutottak régi. szép idők, idejártam valaha a Janus Pannoniusra és hát megindultam az elefántos étterem felé. Odaérve, nos, elkopott a cégér kissé, ott lóg még a sarkon, de valami olasz kajákat mérnek ki alatta. . .
Mátyás Király Vendéglő Pécs - Étlap/itallapMátyás Király Vendéglő Pécs - Étlap/itallapMátyás Király Vendéglő Pécs - Külső képMátyás Király Vendéglő Pécs - MosdóMátyás Király Vendéglő Pécs - MosdóMátyás Király Vendéglő Pécs - Étel/italMátyás Király Vendéglő Pécs - Étlap/itallapMátyás Király Vendéglő Pécs - Étel/italMátyás Király Vendéglő Pécs - Étel/ital
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. augusztus 21.a párjával járt itt
Egy isteni májgombócos húslevessel kezdtük az ebédet. A párom szarvasraguval folytatta (vadasan, házi burgonya krokettel), én pedig lecsós tarhonyával. Mindketten elégedetten fogyasztottuk a második fogást is. (Pedig a párom a vadas ételek nagy szakértője. )
A kiszolgálás több mint udvarias: barátságos. És gyors.
Kiváló 2019. február 13.egyedül járt itt
Az abszolút kedvenc menüzős helyem a városban. Szépen terített asztalnál szolgálnak ki (a napi menüvel is), a picérek kedvesek, főleg az állandó tagok. A konyhából otthonról ismerős magyaros ízeket hoznak, mindent melegen-frissen. Dél körül kicsit bedugul a hely, de az ide járó emberek legtöbbje kedves, le lehet ülni ismeretlenekhez is egy asztalhoz.
2018. július 23., üzleti partnerrel járt itt
Kedves személyzet,tiszta rendezett mosdók és hangulatos környezet. Könnyen megközelíthető, közelben bankautomata is található,és pár perces séta Pécs főtere. Kirándultunk véletlenül bukkantunk a vendéglőre. Kétszer ebédeltünk itt. A két kirándulás között másfél év telt el de a színvonal és a minőség nem romlott.
2017. május 26.barátokkal járt itt
A városközpontjában, leltünk rá erre a kis barátságos étteremre. Azóta már többször is jártunk itt. Ebédidőben mindig tele van a vendéglő, már ez is mutatja, hogy ár-érték arányban milyen jó. Az ételek finomak. A kiszolgálás kedves és gyors még a sok vendég ellenére.
Kiváló 2016. augusztus 9.a párjával járt itt
Szombati napon ebédeltünk itt, csúcsidőben. A pincér hölgy mondta, hogy sajnos fél órát biztos várni kell az ételekre. Az idő gyorsan eltelt,
mert jól éreztük magunkat. Nagyon finom ételeket ettünk.
A pincér hölgy is udvarias, mosolygós, közvetlen volt.
Ezek alapján vasárnap is itt ebédeltünk volna, de vasárnap zárva vannak.
Kiváló 2016. június 3., kollégákkal járt itt
A Mecsek lábánál Pécsen élek és ha tehetem a zsebem és az időm is engedi többnyire ott is ebédelek. Tudok és szeretek főzni is de szívesen járok vendéglőbe. Új és régi ízek,olyan amit nem tudok megalkotni otthon,mind megannyi várakoztató élmény. A legjobb értékelést tőlem nem a felkapott éttermek hanem ez a kis vendéglő kapta.
Kiváló 2015. május 8.a párjával járt itt
2015. Áprilisában jártunk az étteremben. Először étlapot szerettünk volna kérni, de megláttuk a menüt, ami két féle volt. Az első nekem, a másik a férjemnek tetszett meg, így menüztünk. Nagyon finom volt, és ami számunkra a legfőbb volt, hogy ennyi pénzért Pécs belvárosában nem adnak semmit. Három fogás volt, a desszert isteni finom eperhab!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. március 28.barátokkal járt itt
Szilveszterre foglaltunk asztalt baráti társasággal. A tulajdonos nagyon készséges volt, és egy órával tovább nyitva tartott a kedvünkért. A kiszolgálás megfelelő volt, a pincérek kedvesek. A választék bőséges, az ételek finomak, és nem kis adagok. Ahhoz képest, hogy a belvárosban van, nem is drága hely.
Mátyás Király Vendéglő Pécs - Étel/italMátyás Király Vendéglő Pécs - Étel/ital