Andreas Wellness & Borház Panzió Badacsonytördemic
8263 Badacsonytördemic, Debreczenyi utca 4.

Andreas Wellness & Borház Panzió Badacsonytördemic a térképen

Andreas Wellness & Borház Panzió Badacsonytördemic értékelése:

1. helyezett a 6 badacsonytördemici szállás közül
150. helyezett Balatonon - 1114 szállás közül

Andreas Wellness & Borház Panzió Badacsonytördemic bemutatkozása

Az Andreas Wellness és Borház Panzió a Balatontól alig 2 kilométerre, a Badacsony lábánál található. A varázslatos környéken nyáron a Balaton közelsége kínál színes programlehetőségeket, télen pedig kirándulásokat indítanak a közeli hegyekbe és a szigligeti várhoz. Az ízlésesen berendezett szobák és finom ételek mellett a szálláson wellness szolgáltatások várják a pihenni vágyó vendégeket. A panzió romantikus hangulatú borházában a Badacsony legjobb pincéinek boraival ismerkedhetnek meg az érdeklődők.

Andreas Wellness & Borház Panzió Badacsonytördemic képei

Szállások Badacsonytördemic városában
Wellness csomagok Badacsonytördemic városában

Andreas Wellness & Borház Panzió Badacsonytördemic vélemények

gyerekek TOP szállásértékelő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Túránkat Tapolcáról indítottuk, és az első napra gondoltuk ezen a helyen megszállunk. Házigazda már a foglalásnál egy morcos, öreg embernek tűnt, és ez a személyes találkozásnál bebizonyosodott. Próbált Ő készséges lenni, de látszott rajta, hogy belefásult ebbe a foglalkozásba az évek alatt. A kapun hamar bejutottunk, kutyik nagyon aranyosak voltak, papírozást, fizetést hamar letudtuk.
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 10.
Nagyon jol ereztūk magunkat.a szobak tisztak es rendezzetek.a reggeli es a vacsi is böseges es finom volt..a házigazda nagyon rendes,kedves es mindenben állt a rendelkezesūnkre.a kutyusok nagyon cukik.köszönūnk mindent

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
A szállás ár érték arányban elfogadható volt.A tetőtéri szoba a nyári melegben szinte elviselhetetlen volt. Ami hűtötte a szobát 1 db manuálisan működtetett ventilátor és árnyékoló a tetőablakokon.A hűtőt nem lehetett használni.Ami pozitívum: Csendes, nyugodt környezet, autóval 10 perc Badacsony és a tópart.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21. - 5 látogató hasznosnak vélte
Hosszas csengetés után kinyílott a varázskapu. A morcos házigazda, két hatalmas kutyája fogadott. Az ajtóból ki sem lépett és minden mozdulat után kioktatott. Néhány perc után nagyon elgondolkodtunk, hogy maradjunk e? Mivel 2,5 órát autóztunk férjem úgy döntött maradjunk. Kár volt! Próbáltunk kimenni a faluba hátha találunk valami lehetőséget kikapcsolódásra.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi 4 éjszakát töltöttünk a párom Andreas Wellness panzióban. Mielőtt elindultunk, olvastunk véleményeket, melyek nagyon megosztók voltak, valaki jót írt valaki nagyon rosszat, így reménykedtem a legjobbakban. Kellemes meglepetésvolt, a szállás aranyos, szépen díszített, kis falusi, borvidékre jellemző, hangulatos. A tulajdonos, Jager András, kedves, vicces, sajtós stílusú.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 17. - 4 látogató hasznosnak vélte
Errefelé még sohasem jártunk, ezért vállaltuk a cca 8 ezer Ft-tal drágább részvételi díjat, ami kecsegtető volt a reklám szerint. Ebből sajnos fele sem volt igaz, hűtő volt, de csak felárért, a borzalmas rezsi-számla-panasz miatt a wellness-programot sem kértük, a borkóstoló kimerült a vacsorához kapott borocskával, a beígért borkészítésről való előadásról szó sem esett.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 3 látogató hasznosnak vélte
A vasútállomástól pár békaugrás után megérkeztünk. Csengetésünkre a kapu kinyílt,s két hatalmas kutya dugta ki rajta a fejét. Azonnal ki akartam hátrálni ebből a hosszúhétvégés kalandból,ám a
Férjem szerencsére visszatartott,meg aztán láttam,hogy az ebek Soma és Bence igen szelídek. Az egyszemélyben tulajdonos recepciós szakács pincér is győzködött ,nem tartaná itt őket ,ha valaha bárkit is bántottak volna.

2012. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ha valaki 'pezsegni' akar, ne ide jöjjön. Ha az a cél, hogy elmeneküljön a hétköznapok elől, egy kicsi magányra vágyik, túrázni, sétálni szeretne csendes vidéken, neki való hely. Nyugodt csendes, a személyzet nem tolakodó, tényleg zavartalan pihenésben van része, aki idejön. A természet, állatszerető embereknek ajánlom a helyet, a 'nagyvilági' egyének itt nem fogják magukat jól érezni.
2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem kaptunk megfelelő tájékoztatást, mindenért könyörögni kellett. Jacuzzi, finn-infra szauna használata elvileg benne volt a csomagárba, nos ezt nekünk felszámolták. A reggeli valamint a vacsora borzalmas volt. Vacsoránál nrm volt megsütve a hús illetve hideg milánóit is kaptunk. A két kutyája a tulajnak bent volt az apartmanba, és igen szagosak voltak.

Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
2 nap/1 éjszaka 10.925 - 12.825,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Fürdő Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.25-ig
Fenyves Vendégház Kehidakustány
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.13-ig
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Garai Pi-víz fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 12.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.13-ig
Hotel Corvinus
Zalaszentgrót
4 nap/3 éjszaka 24.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolós vacsorával, fürdőbelépővel, Kehidai Kúria megtekintéssel, szilveszteri gálavacsorával és zenés esttel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Abbázia Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.790 - 12.279,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Kehida Termál Hotel
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 18.253 - 26.052,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Badacsonytördemic környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Őszi miniszabi (2 éjtől)