Andreas Wellness & Borház Panzió Badacsonytördemic
8263 Badacsonytördemic, Debreczenyi utca 4.

Andreas Wellness & Borház Panzió Badacsonytördemic a térképen

Andreas Wellness & Borház Panzió Badacsonytördemic értékelése:

2. helyezett a 6 badacsonytördemici szállás közül
146. helyezett Balatonon - 1121 szállás közül

Andreas Wellness & Borház Panzió Badacsonytördemic bemutatkozása

Az Andreas Wellness és Borház Panzió a Balatontól alig 2 kilométerre, a Badacsony lábánál található. A varázslatos környéken nyáron a Balaton közelsége kínál színes programlehetőségeket, télen pedig kirándulásokat indítanak a közeli hegyekbe és a szigligeti várhoz. Az ízlésesen berendezett szobák és finom ételek mellett a szálláson wellness szolgáltatások várják a pihenni vágyó vendégeket. A panzió romantikus hangulatú borházában a Badacsony legjobb pincéinek boraival ismerkedhetnek meg az érdeklődők.

Andreas Wellness & Borház Panzió Badacsonytördemic képei

Szállások Badacsonytördemic városában
Wellness csomagok Badacsonytördemic városában

Andreas Wellness & Borház Panzió Badacsonytördemic vélemények

gyerekek TOP szállásértékelő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Túránkat Tapolcáról indítottuk, és az első napra gondoltuk ezen a helyen megszállunk. Házigazda már a foglalásnál egy morcos, öreg embernek tűnt, és ez a személyes találkozásnál bebizonyosodott. Próbált Ő készséges lenni, de látszott rajta, hogy belefásult ebbe a foglalkozásba az évek alatt. A kapun hamar bejutottunk, kutyik nagyon aranyosak voltak, papírozást, fizetést hamar letudtuk.
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 10.
Nagyon jol ereztūk magunkat.a szobak tisztak es rendezzetek.a reggeli es a vacsi is böseges es finom volt..a házigazda nagyon rendes,kedves es mindenben állt a rendelkezesūnkre.a kutyusok nagyon cukik.köszönūnk mindent

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
A szállás ár érték arányban elfogadható volt.A tetőtéri szoba a nyári melegben szinte elviselhetetlen volt. Ami hűtötte a szobát 1 db manuálisan működtetett ventilátor és árnyékoló a tetőablakokon.A hűtőt nem lehetett használni.Ami pozitívum: Csendes, nyugodt környezet, autóval 10 perc Badacsony és a tópart.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21. - 5 látogató hasznosnak vélte
Hosszas csengetés után kinyílott a varázskapu. A morcos házigazda, két hatalmas kutyája fogadott. Az ajtóból ki sem lépett és minden mozdulat után kioktatott. Néhány perc után nagyon elgondolkodtunk, hogy maradjunk e? Mivel 2,5 órát autóztunk férjem úgy döntött maradjunk. Kár volt! Próbáltunk kimenni a faluba hátha találunk valami lehetőséget kikapcsolódásra.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi 4 éjszakát töltöttünk a párom Andreas Wellness panzióban. Mielőtt elindultunk, olvastunk véleményeket, melyek nagyon megosztók voltak, valaki jót írt valaki nagyon rosszat, így reménykedtem a legjobbakban. Kellemes meglepetésvolt, a szállás aranyos, szépen díszített, kis falusi, borvidékre jellemző, hangulatos. A tulajdonos, Jager András, kedves, vicces, sajtós stílusú.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 17. - 4 látogató hasznosnak vélte
Errefelé még sohasem jártunk, ezért vállaltuk a cca 8 ezer Ft-tal drágább részvételi díjat, ami kecsegtető volt a reklám szerint. Ebből sajnos fele sem volt igaz, hűtő volt, de csak felárért, a borzalmas rezsi-számla-panasz miatt a wellness-programot sem kértük, a borkóstoló kimerült a vacsorához kapott borocskával, a beígért borkészítésről való előadásról szó sem esett.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 3 látogató hasznosnak vélte
A vasútállomástól pár békaugrás után megérkeztünk. Csengetésünkre a kapu kinyílt,s két hatalmas kutya dugta ki rajta a fejét. Azonnal ki akartam hátrálni ebből a hosszúhétvégés kalandból,ám a
Férjem szerencsére visszatartott,meg aztán láttam,hogy az ebek Soma és Bence igen szelídek. Az egyszemélyben tulajdonos recepciós szakács pincér is győzködött ,nem tartaná itt őket ,ha valaha bárkit is bántottak volna.

2012. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ha valaki 'pezsegni' akar, ne ide jöjjön. Ha az a cél, hogy elmeneküljön a hétköznapok elől, egy kicsi magányra vágyik, túrázni, sétálni szeretne csendes vidéken, neki való hely. Nyugodt csendes, a személyzet nem tolakodó, tényleg zavartalan pihenésben van része, aki idejön. A természet, állatszerető embereknek ajánlom a helyet, a 'nagyvilági' egyének itt nem fogják magukat jól érezni.
2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem kaptunk megfelelő tájékoztatást, mindenért könyörögni kellett. Jacuzzi, finn-infra szauna használata elvileg benne volt a csomagárba, nos ezt nekünk felszámolták. A reggeli valamint a vacsora borzalmas volt. Vacsoránál nrm volt megsütve a hús illetve hideg milánóit is kaptunk. A két kutyája a tulajnak bent volt az apartmanba, és igen szagosak voltak.

Orwa Vendégház
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 7.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Magaspart Panzió
Balatonföldvár
3 nap/2 éjszaka 16.650 - 24.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.09.30.
Hunguest Hotel Hélios
3 nap/2 éjszaka 9.621 - 11.421,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.04-ig
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.30. - 2020.10.04.
Hotel Corvinus
Zalaszentgrót
3 nap/2 éjszaka 8.700 - 9.300,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3-4 éjszaka 15.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Alsóhegyi Apartmanok
Zalakaros
8 nap/7 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.13. - 2021.02.26.
My Lake Hotel
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.30.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.665 - 42.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Badacsonytördemic környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

BadacsonytördemicX