Sziládi József
2008

Sziládi József adatlapja

Ilyen vagyok
Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó
Regisztráció2015.11.22
Utoljára itt2020.01.31

Kiváló 2017. augusztus 13.barátokkal járt itt
Korábbi Szalajka-völgyi kirándulásunk alkalmával találtunk erre a csodás környezetben lévő szállásra. Ekkor elhatároztuk, eltöltünk itt néhány napot. Mivel a WAZE még nem ismerte ezt a helyet, elég nehezen találtuk meg a honlapjukon a GPS koordinátákat. Utána már könnyen idehozott bennünket.
Felhasználó fényképei:
Villa Negra Vendégház Szilvásvárad - Villa Negra Vendégház Szilvásvárad - Villa Negra Vendégház Szilvásvárad - Villa Negra Vendégház Szilvásvárad -
Kiváló 2015. november 22.a párjával járt itt
Már többször voltunk nyaralni a Patrícia Panzióban. Mindig jól éreztük itt magunkat! Mindig, minden kívánságunkat teljesítették a nagyon kedves és barátságos fiatal pár, Patrícia és Imre. Nagyon elégedettek voltunk a szállással. Kényelmes, tiszta szoba várt mindig minket. Finom, bőséges a reggeli és a vacsora.
Felhasználó fényképei:
Patrícia Panzió Bük, Bükfürdő -