Patrícia Panzió Bük, Bükfürdő

Patrícia Panzió Bük, Bükfürdő
Patrícia Panzió Bük, BükfürdőPatrícia Panzió Bük, Bükfürdő
Patrícia Panzió Bük, BükfürdőPatrícia Panzió Bük, Bükfürdő

Patrícia Panzió Bük, Bükfürdő bemutatkozása

Bük csendes üdülőövezetében, a gyógyfürdőtől két és fél kilométerre található a Patrícia Panzió, amely egész évben várja a pihenés és gyógyulás végett érkező vendégeket.

Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd? - Legjobb ár
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd?
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Patrícia Panzió Bük, Bükfürdő vélemények

Kiváló 2023. szeptember 26.gyerekekkel járt itt
Már 7 éve járunk ebbe a családi panzióba. Nagyon vendégközpontú, kedves bababarát házaspár vezeti. Szívükön viselik a vendégek kéréseit és mindent megtesznek annak érdekében, hogy jól érezzük magunkat. Kedvesek, szimpatikusak voltak már az első pilanatban 2016-ban. Azóta is hozzájuk megyünk , immár" haza" minden nyáron és mindig növeltük az ott töltött időt !
Patrícia Panzió Bük, Bükfürdő - EgyébPatrícia Panzió Bük, Bükfürdő - EgyébPatrícia Panzió Bük, Bükfürdő - SzobákPatrícia Panzió Bük, Bükfürdő - Szórakozás/SportPatrícia Panzió Bük, Bükfürdő - Medence/kertPatrícia Panzió Bük, Bükfürdő - Szórakozás/Sport
Kiváló 2018. július 24.gyerekekkel járt itt
Másodszor jártunk a Patrícia Panzióban kisfiammal, férjemmel, anyukámmal családi szobában. Most sem csalódtunk! :) Tiszta szoba, kényelem, segítőkészség, családias hangulat. A reggeli változatos, bőséges, a vacsora úgyszintén. Nagyon jó a szakács, elvezi, szereti amit csinál, haza vinnénk szívesen, hogy otthon is nekünk főzzön.
Kiváló 2016. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Két éjszakát, három napot töltöttünk itt a lányomékkal, nagyon kedves a család aki maga a személyzet is. Finom ételek, tiszta szobák, fürdőszobák. A reggeli bőséges és változatos és nagyon jó minőségű alapanyagokból készül. A vacsora minden esetben 3 fogásos és nagyon ízletes ! !
Kiváló 2016. május 31.a párjával járt itt
Egy februári hétvégét töltöttük a panzióban. A vendéglátó család nagyon kedves, közvetlen. Nagyon finomakat főzött a családfő vacsorára és a reggelik is bőségesek és sokszínűek voltak. Mivel - vendéglátónk elmondása szerint - nem szokott nagy igény lenni a vacsora melletti üdítő és egyéb italok fogyasztására, ezért a kancsó víz mellé felajánlották minden szállóvendégnek, hogy hozzák be nyugodtan a saját italaikat az étterem részbe.
Kiváló 2015. november 22.a párjával járt itt
Már többször voltunk nyaralni a Patrícia Panzióban. Mindig jól éreztük itt magunkat! Mindig, minden kívánságunkat teljesítették a nagyon kedves és barátságos fiatal pár, Patrícia és Imre. Nagyon elégedettek voltunk a szállással. Kényelmes, tiszta szoba várt mindig minket. Finom, bőséges a reggeli és a vacsora.
Patrícia Panzió Bük, Bükfürdő - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. január 5.családjával járt itt
Többször voltunk a Patricia Panzióban. Nagyon elégedettek voltunk vele. Szép, új építésű környezetben van, fürdő kocsival kb 5 perc. Ételek ízletesek, személyzet kedves, barátságos. Egy fiatal pár a tulaj, három kicsi gyerekük van, ott laknak az épület másik felében. Szauna is van, és nyári kinti medence. A szobák kényelmesek. Semmiben nem szenvedtünk hiányt.
Kiváló 2014. december 2.a párjával járt itt
Kedvesek a vendéglátók, kellemes, kényelmes a szoba,tiszta, gondozott a környezet, finom, bőséges a reggeli és a vacsora /igaz nem lehet választani, de mi még nem csalódtunk/ várja a vendégeket. A szolgáltatás és az ár aránya nem hagy kívánnivalót maga után. Már évek óta járunk ide, mert bármelyik évszakban jól éreztük magunkat.
Kiváló 2013. november 7.családjával járt itt
Kuponos oldalról találtuk a helyet.Nagyon szép helyen van,és maga a szállás is szép.Családommal jártam ott,kisgyermekeseknek csak ajánlani tudom.Tökéletesen megfelel gyerekes családoknak a pihenésre.A személyzet kedves és segítőkész.Van kirándulási lehetőség a közelben,és többféle gyógyfürdő.
Átlagos 2013. április 24.a párjával járt itt
A szállás maga megfelelő.A kiszolgálás nekünk gyenge mínóségú.Az ételek elég gyengék voltak és kevés.A pihenést néha-néha meg zavarta egy-egy kényelmetlen effektus.A környezet viszont tiszta.Azt mondanám csak ott alvásra alkalmas,pihenés céljára nem annyira ajánlanám.A szoba kényelmes.
2013. január 3.a párjával járt itt
Az esti étkezéssel kevésbé voltam elégedett,nem lehetett választani,kihoztak 1 féle menüt. Túl korai és túl szűk időintervallum volt vacsorázni.
Szép kártyával kicsit nehézkes volt a fizetés.