Villa Negra Vendégház Szilvásvárad
3348 Szilvásvárad, Vasút út 51.

Villa Negra Vendégház Szilvásvárad a térképen

Villa Negra Vendégház Szilvásvárad értékelése:

18. helyezett az 54 szilvásváradi szállás közül

Villa Negra Vendégház Szilvásvárad képei

Villa Negra Vendégház Szilvásvárad vélemények

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Korábbi Szalajka-völgyi kirándulásunk alkalmával találtunk erre a csodás környezetben lévő szállásra. Ekkor elhatároztuk, eltöltünk itt néhány napot. Mivel a WAZE még nem ismerte ezt a helyet, elég nehezen találtuk meg a honlapjukon a GPS koordinátákat. Utána már könnyen idehozott bennünket. Pihenésre, kikapcsolódásra nagyon jó választás volt a Villa Negra.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 28.
A gugli dobta ki a helyet, amikor Szilvásváradi panziók között keresgéltem. A honlap kissé elavult, nehezen kezelhető, de végső soron megtalálja az ember, amit nagyon akar. Telefonon nem tudnak pontos tájékoztatást adni, emailre nem válaszolnak azonnal és a feltett kérdéseknek csak egy részére kapok választ, hiába kérdezem ugyanazt több emailen keresztül.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 2.
Sokat hallottunk a Szalajka-völgy szépségéről, hát elhatároztuk eltöltünk itt pár napot. A völgy és környékének bejárásához ennél ideálisabb szálláshelyet nem is találhattunk volna. Turistáknak, vadászoknak remek, csendes pihenésre viszont csak akkor ha üres, vagy mindenki alszik. A zajszigetelés nulla.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 6.
Férjemmel és kiskutyámmal jártam a Villa Negrában, ahol egy nagyon kellemes hosszú hétvégét töltöttünk el. A félpanziós ellátást ajánlom mindenkinek: bőséges és finom. Abszolút kutyabarát, amikor szállást választottunk ez volt az egyik fő szempont! Nagyon jó az elhelyezkedése, ami miatt különösen vonzó úti cél volt számunkra!

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 6.
Kirándulásunk alkalmával ennél az étteremnél álltunk meg. Hangulatos, kedves kis hely, gyönyörű környezetben! Gyors, ügyes kiszolgálás. Ízletes ropogós friss pisztrángot ebédeltünk. A terasz, és a belső dekoráció külön jó pont, igazán tetszett. /Csak halkan jegyzem meg, hogy a szalvétára, sótartóra, és a mosdó tisztaságára még nagy forgalomnál is jobban figyeljenek!

La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, délutáni teával, parkolással
2015.01.02. - 2018.12.31.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, Szilvásvárad kártyával, kedvezményekkel, internet használattal
2017.01.01. - 2017.12.22.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2017.12.31.
Hegyi Panzió
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.12.23. - 2017.12.29.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 12.488,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sétakocsikázással, lovaglással, múzeumbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.12.31.

Szállodák Szilvásvárad környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető
Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Akciós holiday (min. 2 éj)
Havasi téli álom (min. 2 éj)
Advent és téli szünet (min. 2 éj)

SzilvásváradX