Villa Negra Vendégház Szilvásvárad
3348 Szilvásvárad, Vasút út 51.

Villa Negra Vendégház Szilvásvárad a térképen

Villa Negra Vendégház Szilvásvárad értékelése:

18. helyezett az 54 szilvásváradi szállás közül

Villa Negra Vendégház Szilvásvárad képei

Villa Negra Vendégház Szilvásvárad vélemények

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Korábbi Szalajka-völgyi kirándulásunk alkalmával találtunk erre a csodás környezetben lévő szállásra. Ekkor elhatároztuk, eltöltünk itt néhány napot. Mivel a WAZE még nem ismerte ezt a helyet, elég nehezen találtuk meg a honlapjukon a GPS koordinátákat. Utána már könnyen idehozott bennünket. Pihenésre, kikapcsolódásra nagyon jó választás volt a Villa Negra.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 28.
A gugli dobta ki a helyet, amikor Szilvásváradi panziók között keresgéltem. A honlap kissé elavult, nehezen kezelhető, de végső soron megtalálja az ember, amit nagyon akar. Telefonon nem tudnak pontos tájékoztatást adni, emailre nem válaszolnak azonnal és a feltett kérdéseknek csak egy részére kapok választ, hiába kérdezem ugyanazt több emailen keresztül.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 2.
Sokat hallottunk a Szalajka-völgy szépségéről, hát elhatároztuk eltöltünk itt pár napot. A völgy és környékének bejárásához ennél ideálisabb szálláshelyet nem is találhattunk volna. Turistáknak, vadászoknak remek, csendes pihenésre viszont csak akkor ha üres, vagy mindenki alszik. A zajszigetelés nulla.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 6.
Férjemmel és kiskutyámmal jártam a Villa Negrában, ahol egy nagyon kellemes hosszú hétvégét töltöttünk el. A félpanziós ellátást ajánlom mindenkinek: bőséges és finom. Abszolút kutyabarát, amikor szállást választottunk ez volt az egyik fő szempont! Nagyon jó az elhelyezkedése, ami miatt különösen vonzó úti cél volt számunkra!

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 6.
Kirándulásunk alkalmával ennél az étteremnél álltunk meg. Hangulatos, kedves kis hely, gyönyörű környezetben! Gyors, ügyes kiszolgálás. Ízletes ropogós friss pisztrángot ebédeltünk. A terasz, és a belső dekoráció külön jó pont, igazán tetszett. /Csak halkan jegyzem meg, hogy a szalvétára, sótartóra, és a mosdó tisztaságára még nagy forgalomnál is jobban figyeljenek!

La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, délutáni teával, parkolással
2015.01.02. - 2017.12.21.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Relax Park szolgáltatásaival, masszázskuponnal, fallabdapálya vagy szánkó használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2017.12.22. - 2017.12.26.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szaunahasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.31.
Hegyi Panzió
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.12.23. - 2017.12.29.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgővel, sétakocsikázással, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.12.31.

Szállodák Szilvásvárad környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Mátraházán, az Északi-középhegységben található a Lifestyle Hotel Mátra. A szálloda egyedi...
Kikelet 2=3, 3=4, 4=5 akció
Ünnepi csomag (min. 2 éj)
Karácsonyi pihenés a Mátrában (min. 3 éj)

SzilvásváradX