Hotel Füred Mátrafüred ★★★

Hotel Füred Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Kékesi u. 1-3.

Hotel Füred Mátrafüred a térképen

Hotel Füred Mátrafüred vélemények

kovacsmarianna TOP szállásértékelő
kovacsmarianna TOP étteremértékelő
2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Csak ajánlani tudom mindenkinek. Sajnos az időjárás nem kedvezett, de a szállás szinte mindenért kárpótolt, valamint a csodálatos környezet. Biztosan nyáron visszamegyünk a szállásra.
Külön élményt nyújtott a szálláson lévő wellnes helyiség, amiben minden megtalálható volt. Nagyon jól éreztük magunkat.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tragikus mi a fsz. 3-as szobát kaptuk szerintem a menekültek is jobb ellátást kapnak. . hangyainvázió szakadt foltos törölköző iszonyatos dohos szag, ablakot csak bukóra lehet kinyitni. a 2 éjszakából az első éjszaka után feladtuk! A szoba egy kis folyosóhoz hasonlított az ágyak nem egymás mellett helyezkedtek el, a hűtő zúgott mint a komcsik időkben.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 16.
3 csodálatos napot töltöttünk el a hotelben. A szobában nagyon meleg volt, vittünk ventilátort és így elviselhető volt! A személyzet kedves volt már fél 1-kor elfoglalhattuk a szobát és a kávé valóban presszó kávé volt és a reggelihez járt! ! A welness részleg nagyon szuper és még a szolárium is ingyen volt!

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. május 18. - 3 látogató hasznosnak vélte
Meseszép környezetben, hatalmas fák között található a hotel. A parkoló kamerával megfigyelt. A személyzet végtelenül kedves. Az árhoz képest színvonalban sok hasonló kategóriájú szállodát felülmúl. A szoba kicsi, de mi csak aludni jártunk oda (napközben kirándulgattunk), így teljesen megfelelt. A fürdő kicsi, de feltűnően tiszta, a csapok vízkőmentesek, ami ennél a kategóriánál ritka.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű környezetben található a hotel. Az udvar eléggé vadregényes, nagyon tetszett a gyerekeknek! A személyzet kedves. Az ár elfogadható. A közelben számos túraútvonal indulási pontja található. Sokféle vendéglátó egység 3 perc távolságra. A kisvonat állomása is kb 5 percre van. Ami negatívum:
Reggelinél a kávéért fizetni kell. A szoba nagyon kicsi.

2014. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. március 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Márciusi születésnap! Családi kirándulás során választottuk ezt a szálláshelyet. Kedvező ár-érték arány jellemzi. Gyönyörű park közepén található családias jellegű hotel. A szoba felszereltsége, berendezése kissé szegényes, de a szolgáltatás színvonala emelte a kényelem érzésünket. Kis wellness részleg segít a kikapcsolódásban.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda legjobb szobájában voltunk július végén. Tényleg príma volt. Elkelt volna egy klíma ugyan, de az már nem fér bele a 3 csillagba. Csodálatos a kert, nagyon szerettük a jakuzzit. Nekem a reggeli megfelelt. Nagyon barátságos volt a személyzet és minden csillogott, villogott. A férjemet zavarta a főút közelsége, de a zárt ablakok jó hangszigetelők.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 23.
Július végén nyaraltunk 3 napot a hotelben, a férjemmel és a kisfiammal. A szoba bár kicsi, de kényelmes, hiszen napközben keveset tartózkodtunk ott, mert sokat kirándultunk. A fürdőszoba nagyon kicsi és harmonika ajtós! ! ! Zavaró hogy a szembe falon, magasan van a villanykapcsoló, én alig, a kisfiam sehogy sem érte el.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakára mentünk a Mátrába. Ezt a szállást választottuk, mert aránylag olcsó szálláson pihenni, amiben van némi extra is. Előnyök: kedvező ár, bármikor használható uszoda, jakuzzi, szauna. Reggeli az árban, szép helyen van, a kert gyönyörű. Szép Kártyát elfogadnak. Kedves a személyzet.

Hotel Anna
Mátrafüred
3-5 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Avar Hotel
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 31.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.21-ig
Róma Apartmanház
Bogács
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, strandfürdő belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.22-ig
HR Apartmanház
3 nap/2 éjszaka: reggelis ellátással, kávé- és borbekészítéssel, 1 alkalmas strandbelépővel, városnéző kisvonatozással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 23.340,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportlehetőségekkel, kiállítással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig
Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 13.000 - 19.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2023.04.19-ig

Szállodák Mátrafüred környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
D&A Apartmanház Egerszalók
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Egerszalóki pihenés (min. 3 éj)

MátrafüredX