Szilvi1212

Szilvi1212 adatlapja

Nevem Brieber Istvánné. Férjezett vagyok, három gyerek édesanyja. Férjemmel vezetőként dolgozunk, így kikapcsolódásunk legfőbb formája az utazás.
Évente3-4 nagy szabadságra és 6-10 Wellnes hétvégére megyünk többnyire egész család és nagymama. Havi (átlag) kétszer eszünk étteremben a gyorséttermeken kívül.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Sörkedvelő  •  Házias ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó  •  Nagyétkű  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Wellness-mániás  •  emberszertő, játékos
Regisztráció2016.05.31
Utoljára itt2016.09.03

Kiváló 2016. május 31.gyerekekkel járt itt
Első alkalommal baráti társasággal voltunk a palota lakosztályában. Ez tökéletese megfelelő 3-4 párból álló társaság bulizására. Ezt követően gyermekekkel érkeztünk és igaz másként, de tökéletesen szórakoztunk. Elutazáskor vettük észre, hogy minden másodpercünk hasznosan telt.
2016. június 1.barátokkal járt itt
Nagyon jól megközelíthető, sok programot kínáló környéken fekszik. Igaz a szálloda első ránézésre kissé "szocreál", de talán épp ezért kerülik a sznobok és viszonylag kevesebb a kisgyerekes család is. Mi közel tíz éve járunk rendszeresen ide. Van hogy csak baráti házaspárral kipihenni a három gyerek zaját, de mikor velük voltunk is nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2016. június 1.gyerekekkel járt itt
Magyarországi körutunk első állomása nem okozott csalódást lóimádó lányomnak. Még a kilincsek, a függönyt összefogató pántok. . . is lovas díszítésűek. Nagyvárosi telekárakhoz szokott agyunk nem bírt betelni a látvánnyal, a hatalmas terekkel, csenddel, nyugalommal.