szokebabu

szokebabu adatlapja

Regisztráció2013.06.11
Utoljára itt2013.10.08

Kiváló 2013. június 11.a párjával járt itt
24. házassági évfordulónkon ebédeltünk itt. Csak beestünk az utcáról, de nagyon szívélyesen fogadtak. A teraszt ajánlotta a pincér, mert már jó idő volt. 2 személyes vincellér tálat kértünk. A tálon minden volt, amit csak megkívánhattunk. külön szervírozták a tartár mártást, így a férjem sem fintorgott. Nem szereti.
Kiváló 2013. július 2.a párjával járt itt
Ismertem már hírből az éttermet, de amíg a facebook-on nem nyertem egy vacsorát, addig nem jártam, ott. Jó reklám az étterem részéről,hogy a Facebook-on rendszeresen megosztják a képeket. Gyakran van nyereményjáték, ahol az étterem választékából sorsolnak a kedvelőik közül. Legutóbb én voltam a nyertes.
Felhasználó fényképei:
La Maria Étterem Gyöngyös -
2013. június 11.gyerekekkel járt itt
Nyaranta, ha Zsóry-ban pihenünk, az ebédeket mindig itt fogyasztjuk el. A strandról és az utca felől is be lehet jönni enni. A napi menü bőséges és finom. Ha gondunk volt, a bajuszos pincér( Jánosnak hívják) rögtön segített. Volt, hogy egyszerre 12-en mentünk ebédelni! Jókedvű, barátias kiszolgálást kaptunk tőle.