3200 Gyöngyös, Fő tér 7.

Kékes Étterem Gyöngyös a térképen

Kékes Étterem Gyöngyös értékelése:

2. helyezett a 46 gyöngyösi étterem közül
77. helyezett Észak Magyarországon - 870 étterem közül

hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex

Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2018. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 23.
A Kékes sok éves - évtizedes múltra visszatekintő étterem a város főterén. Régen igencsak népszerű volt, amolyan tiszti kaszinó hangulatú hely, ahol nagyobb zenés-táncos esti rendezvényeket is tartottak, élő bárzenével. 2015-16 táján volt egy jelentős mélyrepülésük, gyöngyösi barátom mondta is, hogy oda ne menjünk enni, mert nagyon leromlott a színvonal.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 24.
Karácsony előtti vacsorára mentünk a feleségemmel. Az előző értékelések kicsit elbizonytalanítottak. De nagyon kellemesen csalódtam. Gomb gombával előétel, tökéletes elkészítés nem volt túlfőzve a gomba minden ízét lehetett érezni. A tálalás kifogástalan volt. Párom libamáj brullée-t evett. Különleges ízvilágú volt. Főétel Vaddisznó pörkölt hajdina rizottóval 10/10.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Mindig szomorú, amikor valami, ami jó volt, tönkremegy- a szemünk előtt. Évek óta jártunk a gyöngyösi Kékes étterembe, mindig áprilisban, a Mátrabérc teljesítménytúra másnapján, vasárnap. Az 55 km-es gyaloglás után jól esett ez a nagyon másféle élmény, egy kisvárosi étteremben, ami csaknem gourmet szintű étkeket kínált, magas szintű kiszolgálás mellett.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 11.
A párommal Márton napra úgy gondoltuk hogy elmegyünk étterembe libát enni. Rossz választás volt a Kékes Étterem. Ajánlani nem fogom senkinek. Volt ott egy pár amikor bementünk az étterembe,ők épp végeztek. Láttuk hogy vissza visznek elég nagy adag ételt,én a páromnak poénból megjegyeztem biztosan olyan nagy adagot adtak,vagy ennyire nem volt jó.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A környéken éttermet keresve találtunk rá a gyöngyösi Kékes étteremre 2014 nyarán. Elegáns kialakítása miatt előzetesen az étlapot is megnéztük az interneten. A választékot és az árképzést is jónak ítéltük párommal, ezért egy szombat délután betértünk az étterembe. Az ételek finomak voltak, az adagok bőségesek ahhoz, hogy jól lakjunk.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
3- szor voltam itt. Először, utoljára és soha többé ! 2000 előtt fogyasztottunk el itt egy Kakas töke pörkölt nevű finoman elkészített ételt ! ( 5 jeles volt ). 2015. 03. 15. 14. 00 kor feleségemmel 2 adag Harcsapaprikás túrós csuszával volt a menü. A tészta vízízű volt. Tejfölt NEM látott! ! . Sót sem. . . A harcsapaprikás sárgásbarna volt, NEM PIROS, ( Kalocsai vagyok.

Mobilról küldte. | 2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 2.
Mezőkövesdre menet tértünk le az autópályáról enni. Nem bántuk meg. A kiszolgálás remek, az ételek nagyon finomak, a hely tiszta, rendezett. Csak ajánlani tudom!

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 20.
Mindenkinek a figyelmébe ajánlom Gyöngyös főterén elhelyezkedő éttermet pároknak és gyerekes családoknak is egyaránt, ahova egy kis kikapcsolódás kezdőpontjaként érkeztünk. Nagyon jól éreztük magunkat a párommal ebben a kiváló étteremben, ahol a kiszolgáló személyzet rendkívül figyelmes és barátságos volt. Az ételek nagyon finomak és kiadósak voltak.

Mobilról küldte. | 2014. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 22.
Modern, jo hangulatu ettermet varazsoltak a valoszinu szocreal elod helyen. Nagyon kedves a szemelyzet, vendegnek erzed magad. Helyi szinten az ar szerintem eros, de a fovarosban ezt a szinvonalat nem kapod meg ennyiert. Remelem a gyongyosi elit meg sokaig eletben tartja a helyet.
Tapolca
Deszk
Battonya
Létavértes

2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 13.
Gyöngyösön akkor szoktunk átutazni, amikor Gyöngyöstarjánba megyünk borász barátainkhoz, nem egyszer úgy adódott, hogy beültünk a város központjába valamelyik rokonszenves étterembe. A Kékesben két ízben is voltunk. Először a kétezres évek második felében, majd tavaly. A szintemelkedés látványos. A hely sokat akar, túl sokat is, az étlap zavarba ejtően hosszú.

Legnépszerűbb csomagok Gyöngyösön és környékén
Kisfa Apartman
8 nap/7 éjszaka 6.000 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.05. - 2022.03.05.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
4 nap/3 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kardiogéppark és kerékpár használattal, díjmentes parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Sweet-Life Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.248,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, csokoládé bekészítéssel, egy üveg borral, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.19. - 2021.06.30.
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.21. - 2021.12.20.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.11.02. - 2021.12.23.
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
5 nap/4 éjszaka 18.592 - 28.774,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2022.01.02.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
5 nap/4 éjszaka 13.565 - 14.233,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.31.
Napraforgó Vendégház
4 nap/3 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.03.05. - 2022.03.05.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 10.944 - 24.012,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2021.03.16. - 2021.11.30.
Margaréta Apartmanház
Bogács
2 nap/1 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.05. - 2021.10.31.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 23.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Termál Hotel Vesta
Tápiószecső
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 25.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, parkolással, horgásztó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.13. - 2022.02.27.

Szállodák Gyöngyös környékén
Hotel Aquarell Gyöngyös
Kastélyhotel Sasvár Gyöngyös
D&A Apartmanház Gyöngyös
Aquarell relax (min. 2 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Augusztus 20. (min. 2 éj)

Kékes Étterem GyöngyösX