3200 Gyöngyös, Fő tér 7.

Kékes Étterem Gyöngyös a térképen

Kékes Étterem Gyöngyös értékelése:

25. helyezett a 46 gyöngyösi étterem közül
294. helyezett Észak Magyarországon - 848 étterem közül

hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex

Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2018. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 23.
A Kékes sok éves - évtizedes múltra visszatekintő étterem a város főterén. Régen igencsak népszerű volt, amolyan tiszti kaszinó hangulatú hely, ahol nagyobb zenés-táncos esti rendezvényeket is tartottak, élő bárzenével. 2015-16 táján volt egy jelentős mélyrepülésük, gyöngyösi barátom mondta is, hogy oda ne menjünk enni, mert nagyon leromlott a színvonal.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 24.
Karácsony előtti vacsorára mentünk a feleségemmel. Az előző értékelések kicsit elbizonytalanítottak. De nagyon kellemesen csalódtam. Gomb gombával előétel, tökéletes elkészítés nem volt túlfőzve a gomba minden ízét lehetett érezni. A tálalás kifogástalan volt. Párom libamáj brullée-t evett. Különleges ízvilágú volt. Főétel Vaddisznó pörkölt hajdina rizottóval 10/10.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Mindig szomorú, amikor valami, ami jó volt, tönkremegy- a szemünk előtt. Évek óta jártunk a gyöngyösi Kékes étterembe, mindig áprilisban, a Mátrabérc teljesítménytúra másnapján, vasárnap. Az 55 km-es gyaloglás után jól esett ez a nagyon másféle élmény, egy kisvárosi étteremben, ami csaknem gourmet szintű étkeket kínált, magas szintű kiszolgálás mellett.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 11.
A párommal Márton napra úgy gondoltuk hogy elmegyünk étterembe libát enni. Rossz választás volt a Kékes Étterem. Ajánlani nem fogom senkinek. Volt ott egy pár amikor bementünk az étterembe,ők épp végeztek. Láttuk hogy vissza visznek elég nagy adag ételt,én a páromnak poénból megjegyeztem biztosan olyan nagy adagot adtak,vagy ennyire nem volt jó.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A környéken éttermet keresve találtunk rá a gyöngyösi Kékes étteremre 2014 nyarán. Elegáns kialakítása miatt előzetesen az étlapot is megnéztük az interneten. A választékot és az árképzést is jónak ítéltük párommal, ezért egy szombat délután betértünk az étterembe. Az ételek finomak voltak, az adagok bőségesek ahhoz, hogy jól lakjunk.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
3- szor voltam itt. Először, utoljára és soha többé ! 2000 előtt fogyasztottunk el itt egy Kakas töke pörkölt nevű finoman elkészített ételt ! ( 5 jeles volt ). 2015. 03. 15. 14. 00 kor feleségemmel 2 adag Harcsapaprikás túrós csuszával volt a menü. A tészta vízízű volt. Tejfölt NEM látott! ! . Sót sem. . . A harcsapaprikás sárgásbarna volt, NEM PIROS, ( Kalocsai vagyok.

Mobilról küldte. | 2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 2.
Mezőkövesdre menet tértünk le az autópályáról enni. Nem bántuk meg. A kiszolgálás remek, az ételek nagyon finomak, a hely tiszta, rendezett. Csak ajánlani tudom!

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 20.
Mindenkinek a figyelmébe ajánlom Gyöngyös főterén elhelyezkedő éttermet pároknak és gyerekes családoknak is egyaránt, ahova egy kis kikapcsolódás kezdőpontjaként érkeztünk. Nagyon jól éreztük magunkat a párommal ebben a kiváló étteremben, ahol a kiszolgáló személyzet rendkívül figyelmes és barátságos volt. Az ételek nagyon finomak és kiadósak voltak.

Mobilról küldte. | 2014. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 22.
Modern, jo hangulatu ettermet varazsoltak a valoszinu szocreal elod helyen. Nagyon kedves a szemelyzet, vendegnek erzed magad. Helyi szinten az ar szerintem eros, de a fovarosban ezt a szinvonalat nem kapod meg ennyiert. Remelem a gyongyosi elit meg sokaig eletben tartja a helyet.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 13.
Gyöngyösön akkor szoktunk átutazni, amikor Gyöngyöstarjánba megyünk borász barátainkhoz, nem egyszer úgy adódott, hogy beültünk a város központjába valamelyik rokonszenves étterembe. A Kékesben két ízben is voltunk. Először a kétezres évek második felében, majd tavaly. A szintemelkedés látványos. A hely sokat akar, túl sokat is, az étlap zavarba ejtően hosszú.

Legnépszerűbb csomagok Gyöngyösön és környékén
Kristály Apartman
Hajnal Hotel
3 nap/2 éjszaka már 13.950 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.09.30.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna világ használattal, fitness teremmel, vízi, sport és gyermek animációval, gyermek játszóval, parkolással
2021.05.07. - 2022.01.08.
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
2021.06.22. - 2021.10.31.
Toszkána Apartmanház
Bogács
2021.06.22. - 2021.12.31.
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 25.800 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, tematikus vacsoraestekkel, wellness-részleg használattal,
2021.07.01. - 2021.08.31.
Pandora Zsóry Apartmanok
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, strandfürdő belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2021.10.22.
Szent István Hotel
2-3-4 éjszaka 14.330,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, éttermi kedvezménnyel, wellness-részleg használattal, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.31. - 2021.08.29.
Napraforgó Vendégház
Halháza Vendégház
Sirok
3 nap/2 éjszaka 10.350,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, piknik kosár bekészítéssel, parkolással
2020.11.03. - 2021.12.21.
Avar Hotel
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 34.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlő itallal, délutáni gyümölcsvariációkkal, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, parkolással
2021.06.15. - 2021.08.31.
Excellence Apartmanok

Szállodák Gyöngyös környékén
Hotel Aquarell Gyöngyös
Kastélyhotel Sasvár Gyöngyös
D&A Apartmanház Gyöngyös
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Nyári pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

Kékes Étterem GyöngyösX