Vincellér Panzió étterme Gyöngyös
3200 Gyöngyös, Erzsébet királyné út 22.

Vincellér Panzió étterme Gyöngyös a térképen

pince - max. 40 fő
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic

Vincellér Panzió étterme Gyöngyös bemutatkozása

Éttermünk a Mátrába vezető út mellet található közvetlen parkolási lehetőséggel. Étlapunk kínálatában megtalálhatók a hagyományos ízek és különlegességek is. Természetesen a környék borainak széles választékával rendelkezünk.

Legyen Ön is Vendégünk!

Vincellér Panzió étterme Gyöngyös képei

Vincellér Panzió étterme Gyöngyös vélemények

Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
Az ittjartam. hu gyöngyösi étterem érékelések alapján én javasoltam ezt az éttermet a barátaimnak, mivel szerepelt az első 10-ben, én viszont korábban még nem jártam itt. Autóval le tudtunk parkolni a bejárat előtt. Az étterem régi vágású, tradicionális étterem, főleg magyaros, jól ismert és közkedvelt ételekkel, nem túl hosszú a lista, mondhatjuk, hogy meglepetések, extrák nélküli.

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 22.
Már korábban is több alkalommal voltam itt szűk családi körben és rokonokkal is. Nagyon elégedettek vagyunk az ételek választékával és minőségével. Nagyon kellemes hely. A kioszolgálás is jó. Egy-két esetben előfordult, hogy a személyzet a leterheltség miatt nem állt azonnal rendelkezésre, de egyébként nagyon kedvesek és szolgálatkészek voltak.

2017. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. október 4.
Születésnapra foglaltuk le a külön termüket 20főre. Az ételek finomak voltak, viszonylag gyorsan elénk került egyszerre a főétel. Tortát is bevihettük a szülinaposnak. Tiszta volt minden. Felszolgálás is rendben ment. Összességében remek volt minden. Az elején bénázott egy fiatal felszolgáló. Öt utána már nem láttuk

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 4.
Telefonos egyeztetés alapján sikerült helyet szereznünk 5-öd magammal . Hangulatos helynek tűnt ,de a felszolgálónak nem ez lehetett a legjobb napja. Mindenki mást rendelt én párommal előételként tatárbifszteket valami frissensültet,a többiek vaddisznó pörköltet és pacalt. Én a párommal meg voltunk elégedve ízletes finom ételt kaptunk.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 13.
Amikor beléptünk jó kis helynek tűnt. Aztán a fapofájú pincér nagynehezen kiszolgált minket, a világ összes fájdalmát magán viselve... Jól nézett ki ami a tányéron volt, bár lett volna valami íze... Fizettünk, eljöttünk, kb 2000.-rel vágott át fapofa barátom. Nem igazán ajánlom a helyet felebarátaimnak sem!

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves fogadtatás. Kiváló kiszolgálás. Családias környezet. Jó árak. Akár nyárom ,vagy télen megyünk midíg van hozzánk egy kedves szavuk. Szép helyan található. Étel rendelést telefonon is leadhatom,és akár elvitelre is kérhetem. Minden igényünket kielégítik. Nincs számukra lehetetlen feledat. Személyes kapcsolatot teremtenek a vendégekkel, és mindíg mosolyognak.

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 18.
2014. 05. 18án jártunk itt. Családunkkal látogattuk meg a helyet. A kiszolgálás igen kedves volt, az ételek viszonylag gyorsan készültek el, és finomak voltak. Mivel jómagam minden nap főzök, ezért nagyon fontos volt számomra, hogy a levesnek ne ételízesítő vagy "porleves" íze legyen. Bár jómagam az éttermi pörköltektől ódzkodom (általában túlpaprikázzák), a férjem birkapörköltje is jól sikerült.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
24. házassági évfordulónkon ebédeltünk itt. Csak beestünk az utcáról, de nagyon szívélyesen fogadtak. A teraszt ajánlotta a pincér, mert már jó idő volt. 2 személyes vincellér tálat kértünk. A tálon minden volt, amit csak megkívánhattunk. külön szervírozták a tartár mártást, így a férjem sem fintorgott. Nem szereti.

Legnépszerűbb csomagok Gyöngyösön és környékén
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 13.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.09. - 2021.12.20.
Invest Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.05. - 2022.03.05.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.11.02. - 2021.12.23.
Hotel Anna
Mátrafüred
3-5 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2021.05.31.
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal, parkolással
2021.04.02. - 2021.04.05.
Bacchus Panzió
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 15.800,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.30. - 2021.12.20.
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.21. - 2021.12.20.
Aqua Villa Eger
2-3 éjszaka 40.000,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőszobai és ásványvíz bekészítéssel, értékmegőrzéssel, parkolással
2020.09.08. - 2021.12.29.
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.03.05. - 2022.03.05.

Szállodák Gyöngyös környékén
Hotel Aquarell Gyöngyös
Kastélyhotel Sasvár Gyöngyös
D&A Apartmanház Gyöngyös
Aquarell relax (min. 2 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Augusztus 20. (min. 2 éj)

Vincellér Panzió étterme GyöngyösX