Szórád Noémi

Szórád Noémi adatlapja

Regisztráció2014.01.02
Utoljára itt2016.01.03

Szörnyű 2015. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
2015 júliusában jártam a Mészáros vendéglőben a családommal. Már máskor is ebédeltünk itt és nagyon elégedettek voltunk mind a kiszolgálással és az étel minőségével és a kert helységgel. Most viszont mivel kicsit hűvösebb volt a kert helység nem volt megnyitva és a hátsó éttermi részen foglaltunk helyet.
Átlagos 2015. augusztus 12.családjával járt itt
Júliusba a családommal töltöttünk pár napot a Hunguest Hotel Hőforrásban. Az biztos,hogy a hotel felújításra,korszerűsítésre szorul de van ennél még rosszabb is. Érkezésünkkor a recepciós hölgy nagyon kedvesen,udvariasan fogadott minket. Mindenről maximális felvilágosítást kaptunk.
Kiváló 2014. január 2.a párjával járt itt
Párommal töltöttük itt a szilvesztert,csodálatos hangulatban. Finomabbnál finomabb ételeket kóstolhattunk meg, ide sorolnám a szarvaspástétomot aszalt szilvával. Utólag is köszönet a szakácsnak. Maga a hely csodálatos. Aki a telefoncsörgést és a város zaját maga mögött tudja hagyni biztosan élvezni fogja a hely nyújtotta nyugalmat és a szemet gyönyörködtető tájat.