sztike91

sztike91 adatlapja

Regisztráció2013.05.14
Utoljára itt2013.05.16

Kiváló 2013. május 14.családjával járt itt
Ez a cukrászda a legjobb az egész országban! :) Itt a legfinomabb a fagyi, itt dolgoznak a legkedvesebb emberek. Ha Seregélyesen tartózkodom, szinte minden alkalommal ellátogatok ide is barátaimmal, családommal. Nagyon hangulatos a környezet, bármilyen évszakban járok itt, mindig aktuális a design, ami még inkább kellemessé teszi az itt eltöltött órákat!
Kiváló 2013. május 14.családjával járt itt
Egy nyaralás alkalmával látogattam el az étterembe, ahol különösen pozitív élmények értek. A hely minden este teltházas volt, ezért is csábított engem is magához. A fogyasztott ételek nagyon kellemesek voltak, a felszolgálók hozzá illő borokat ajánlottak, amikkel maximálisan meg voltam elégedve.
Kiváló 2013. május 14.barátokkal járt itt
Korábban egy kisebb társasággal jártunk az étteremben, ahol fa tálon szolgálták fel az ételt, 6 fő részére, nagyon gusztusosan és ínycsiklandóan feltálalva. Az ételek nagyon finomak voltak, a felszolgáló személyzet figyelmes és kedves volt. Szívesen visszatérnék még ide akár barátokkal, akár családdal.