Bombardier Pub és Étterem Kaposvár

Bombardier Pub és Étterem Kaposvár
Bombardier Pub és Étterem KaposvárBombardier Pub és Étterem Kaposvár
Bombardier Pub és Étterem KaposvárBombardier Pub és Étterem Kaposvár

Bombardier Pub és Étterem Kaposvár bemutatkozása

Kaposvár belvárosában több mint 150 ülőhellyel, old english hangulatú pub várja minden régi és új vendégét. Változatos ételkínálattal, különleges ízvilággal és helyi specialitásokkal kényeztetjük a hozzánk betérő éhezőket. Italkínálatunk a standardtől a minden igényt kielégítő különlegességekig megtalálható üzletünkben.

La Pergola Panzió és Étterem Kaposvár - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Bombardier Pub és Étterem Kaposvár vélemények

Kiváló 2013. június 16., üzleti partnerrel járt itt
8 napot töltöttem a városban és 13-éttremet illetve 3 szórakozó helyet nézetem meg ezek közül külön ki emelném a Bombardier Pubot ami kiváló és roppant finoman elkészített ételekkel várja a vendégeket. Jó és udvarias kiszolgálás mellett Kaposvár legjobb szórakozóhelyévé alakul át a hétvégére és igen magas szinten művelik ezt ebben a városban.
2013. május 14.barátokkal járt itt
A pubban való látogatásom során nagyon jól éreztem magam, kellemes,hangulatos volt a környezet, barátságos volta kiszolgálás. A fogyasztott italokkal is meg voltam elégedve. Ittjártamkor épp egy kisebb helyi rendezvény folyt, ami sok embert csalogatott a pub-ba. És olyan embereket, akikkel élmény volt együtt szórakozni, annak ellenére, hogy ismeretlenek voltak. A hely megteremtette a barátkozáshoz megfelelő környezetet.
Bombardier Pub és Étterem Kaposvár a térképen
7400 Kaposvár Honvéd u. 8
• vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • DJ • élő zene • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • koktélok • napi menü • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P