Gottwald Hotel étterme Tata

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Gottwald Hotel étterme Tata vélemények

Átlagos 2016. október 5.családjával járt itt
Ballagási ebéd alkalmával jártunk ott. Az asztalunk közvetlenül a bárpult mellett volt, ahol hangoskodó, fürdőgatyás-fürdőköpenyes vendégek nyüzsögtek, néha ,,elsodorva" a székünket. Rendelés után kihozták a sem nem sült, sem nem főtt ételeket, amelyeket visszaküldtük még egy kis sütésre, de összeégetve kaptuk vissza, gyakorlatilag ehetetlenül!
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. szeptember 2.a párjával járt itt
Pozitivuma hogy este 9- kor is szívesen láttak minket az étterem tele volt. Ropogósra sült kacsát kértem hát ez se ropogós se sült nem volt. Visszaküldtem átsütni hátha de sajnos nem. . . A pincérre kellett volna hallgatnom aki a libát javasolta. Sajnálom mert nagyon pozitív véleményem volt erről a helyről hiszen a tulajdonosát személyesen ismerem. De majd legközelebb!
Kiváló 2015. szeptember 4.családjával járt itt
Csendes,nyugodt környezet,finom ételek,italok,pazar kiszolgálás.Igazi kikapcsolódást jelentett.Nagyon jól sikerült születésnapi ebéd volt.Körbe jártuk az egész területet.Rend és tisztaság fogadott minket mindenhol.Mivel gyönyörű volt az idő a wellness részleg is üzemelt.No és persze több ebédre érkezett vendég is volt.
Gottwald Hotel étterme Tata - Külső képGottwald Hotel étterme Tata - Külső kép
2014. november 13.barátokkal járt itt
Szép környezetben impozáns épület, barátságos beltér, gondos konyha. Jó volt a Gottwaldban lenni. És enni. Az étterem a hagyományos vonalat követi, de az átlagnál sokkal színvonalasabb az elkészítési mód, s egy-két fogás túltekint a bevált technológiákon, alapanyagokon és kombinációkon.
Gottwald Hotel étterme Tata - Étel/italGottwald Hotel étterme Tata - Étel/ital
2014. október 13., csoporttal járt itt
Mint minden szállodában itt a Gottwaldban is igénybe lehet venni külsősöknek is az éttermet. Mi is ezt tettük. A nagy melegben áthaladtunk néhány termen és a külső teraszon kerestünk magunhnak helyet. A kiszolgálás udvarias volt. Egy kisebb csoport voltunk, nem beszéltük meg előre ki mit kér, így majdnem mindenki mást evett, időbe telt míg elkészítették.
Kiváló 2014. szeptember 23.családjával járt itt
Nagyon szép helyen van az étterem, bár kissé távol a várostól, de mégis megéri felkeresni. Belül is nagyon szép az étterem, de a teraszon is nagyon kellemes ,fákkal körülvéve,a jó levegőn, a csobogó kis medencére kilátással. Az ételek nagyon finomak voltak és az ital választék is kiváló. A pincérek udvariasak és kedvesek, hangulatos a hely. Mindenkinek ajánlom kipróbálni akár tatai, akár máshonnan érkezik.
Kiváló 2014. augusztus 21.a párjával járt itt
nem részletezném. . . egyszerűen fantasztikus. . . az esküvönk is itt volt, minden tökéletes. . . jó fejek a pincérek is mindenben segitenek, az étel minősége nagyon friss és finom. ha valamait megkivánsz és nincs az étlapon , nem probléma segitőkészek és megoldják, tényleg nagyon jóóó étterem, az egész családom imádja, rengeteget járunk ide :) az árral szerintem nincs probléma
Kiváló 2014. augusztus 20., üzleti partnerrel járt itt
Kedvenc helyeim egyike:) Tökéletes, első osztályú kiszolgálás! Udvarias, családi hangulat. Ételek luxus kivitelben találva és garantáltan a legjobb, legfrissebb minőségű! Csodálatos környezet, halk romantikus zene :) aki esetleg messzebbről érkezik ajánlom a szálloda részleget is, mely szintén páratlan! Megéri pár napot eltölteni, garantált a kikapcsolódás.
Kiváló 2013. október 16.a párjával járt itt
Tata mellett, zöld övezetben található ez a gyönyörű Hotel és Étterem. Az ételek nagyon finomak, és bőségesek, a kiszolgálás udvarias és figyelmes, az árakkal is meg vagyunk elégedve, egyáltalán nincsenek elszállva. Tisztasággal sincs semmi probléma. A gyerekekkel érkezőkre is gondoltak, hangulatos kis állatkert van a Hotel mellett.
Kiváló 2013. április 23., csoporttal járt itt
A Nyíregyházi Dialóg Nyugdíjas Egyesület április 9–10-én Tatán tett látogatása igen jól sikerült. Sok élménnyel gazdagított bennünket. Nagyon élveztük a szakmai – családi – összefogás, kiváló emberi tulajdonságok eredményeit, azt a vendégszeretetet, melyet nekünk nyújtottak.
Gottwald Hotel étterme Tata - BelsőGottwald Hotel étterme Tata - Külső kép