Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja

4,8
a 3 boldogkőváraljai étterem közül
étterem
Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja
Castrum Boldua középkori étterem BoldogkőváraljaCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja

Angyal Villa Rátka - Napi ár reggelivel
Aurora Hotel Miskolctapolca - Aurora napok
Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. június 23.a párjával járt itt
Egy 3 napos zempléni kirándulást szerveztem a párommal. Elég hosszú út után érkeztünk a várhoz. Csodálatos kilátással szembesültünk már a lépcsőzés felénél is. A vár sok értékes tudnivalóval gazdagított minket. Lefelé jövet választottuk az étterem látogatását. Hangulatos hely, érdekes kiszolgálással.
Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. június 13.a párjával járt itt
Ha röviden, tömören kellene összefoglalnom benyomásaimat erről a helyről, annyit mondanék, hogy zseniális. Annyira kizökkenti a hétköznapi embert a komfortzónájából, hogy. . . wow! Az egész hely patinája, kisugárzása, az ételek, a személyzet kedvessége. . . Ezt ki kell próbálni mindenkinek. Most jártunk itt először, de szerintem nem utoljára! Csak ajánlani tudom.
2019. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Középkori stílusú étterem Boldogkő vára alatt, amely várdombon egy pincében került kialakításra. A várfalról a megfelelő oldalról rálátni. A vár parkolójában lehet az autóval megállni (ingyenes), innen pár lépés a bejárat. A név a vár 13. századi első említésére utal.
Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Külső képCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - BelsőCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - BelsőCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - BelsőCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Külső képCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Külső képCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Külső képCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Külső képCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Külső kép
Kiváló 2019. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
A csodálatos vár, a fantasztikus lovagi műsor és élménydús tárlatvezetés után betértünk a hangulatos étterembe, ahol nem utolsó szempont, hogy nincs térerő, így senki nem nyomkodta a telefonját az asztalnál, az emberek beszélgettek. . . A kiszolgálás jó volt, az ételek kiadósak és ízletesek. . . ha erre járunk legközelebb, biztosan betérünk még ide. . .
Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Étel/ital
Kiváló 2019. augusztus 4., csoporttal járt itt
A boldogkői vár meglátogatása után tértünk be ebbe a csodás étterembe.
Korhű öltözet, falap borítású étlap, finom, nagy adag kaják, rengeteg vendég. Az ételek közül a sült kacsa lilakáposztával és a pulyka comb
volt a nyerő. A kiszolgálás gyors a sok megrendelés ellenére. Nagyon egyedi , hogy citromvízes dézsa törülközővel volt az evőeszközök helyett.
Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Külső képCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Étel/italCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Étlap/itallapCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - EgyébCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Étel/italCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Étel/ital
Kiváló 2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Családdal voltunk ebédeltünk itt a várlátogatás után. Nyitásra értünk le az étterem elé, ahol még zárva volt a kapu. Mivel nem volt foglalásunk (a vár pénztárosa erősen emlegette az étterembe az előre foglalást mikor kérdeztük tőle, hogy az mikor nyit) megkérdeztem az ott üldögélő személyzet egyik tagját, hogy lenne e hely most nyitásnál.
Kiváló 2017. július 30.gyerekekkel járt itt
Különlegesen finom ételek. Hatalmas adagok. Gyors kiszolgálás. Hétvégén érdemes asztalt foglalni.
Kiváló 2017. április 25.családjával járt itt
Rendkívül hangulatos, és - már sokak által leírt - korhű hely. Belépve először a dohos szag fogott meg, viszont ezután mesebeli, ami az ember szeme elé tárul. :) Sajnos nem foglaltunk előre asztalt, így csak egy viszonylag kicsi, valamiféle pótasztal jutott négyünknek. Nagyon tetszett az étlap.
Kiváló 2016. október 24.gyerekekkel járt itt
Fantasztikus korhű hely. Egy családi kirándulást koronáztunk meg egy igazán finom, ízletes, laktatós ebéddel . Az ebédre várva / ami kevés idő volt. / megismerkedtünk az ott elhelyezett fegyverekkel. A hangulatot fokozta az előre elkészített köpenyek felvétele. A kiszolgálás gyors és udvarias . Az árak barátiak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 7.a párjával járt itt
Fantasztikus hely, igazi korhű étterem. Felvettük a köpenyeket, végigpróbáltuk a fegyvereket, és csoda finomakat ettünk. Egyszerű de nagyszerű kategória. (bejárati logó kapuszárny??? ) ki figyel arra, mikor eléd tesznek egy ilyen tálat :) mindenbe bele lehet kötni, de sokkal jobb móka, ha csak a jót látod meg ...
Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Étel/italCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Étel/italCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Étel/italCastrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja - Belső