3885 Boldogkőváralja, Vár-hegy

Wellness csomagok Boldogkôváralja városában

Castrum Boldua középkori étterem Boldogkőváralja vélemények

Gyöngyös

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 30.
Középkori stílusú étterem Boldogkő vára alatt, amely várdombon egy pincében került kialakításra. A várfalról a megfelelő oldalról rálátni. A vár parkolójában lehet az autóval megállni (ingyenes), innen pár lépés a bejárat. A név a vár 13. századi első említésére utal. Állítólag az étteremnek helyet adó alagút-pincerendszert a kurucok vájták ki, istállóként használták, és közvetlen összeköttetésben állt a várral.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7.
A csodálatos vár, a fantasztikus lovagi műsor és élménydús tárlatvezetés után betértünk a hangulatos étterembe, ahol nem utolsó szempont, hogy nincs térerő, így senki nem nyomkodta a telefonját az asztalnál, az emberek beszélgettek... A kiszolgálás jó volt, az ételek kiadósak és ízletesek... ha erre járunk legközelebb, biztosan betérünk még ide...

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
A boldogkői vár meglátogatása után tértünk be ebbe a csodás étterembe. Korhű öltözet, falap borítású étlap, finom, nagy adag kaják, rengeteg vendég. Az ételek közül a sült kacsa lilakáposztával és a pulyka comb
volt a nyerő. A kiszolgálás gyors a sok megrendelés ellenére. Nagyon egyedi , hogy citromvízes dézsa törülközővel volt az evőeszközök helyett.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal voltunk ebédeltünk itt a várlátogatás után. Nyitásra értünk le az étterem elé, ahol még zárva volt a kapu. Mivel nem volt foglalásunk (a vár pénztárosa erősen emlegette az étterembe az előre foglalást mikor kérdeztük tőle, hogy az mikor nyit) megkérdeztem az ott üldögélő személyzet egyik tagját, hogy lenne e hely most nyitásnál.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Különlegesen finom ételek. Hatalmas adagok. Gyors kiszolgálás. Hétvégén érdemes asztalt foglalni.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 25.
Rendkívül hangulatos, és - már sokak által leírt - korhű hely. Belépve először a dohos szag fogott meg, viszont ezután mesebeli, ami az ember szeme elé tárul. :) Sajnos nem foglaltunk előre asztalt, így csak egy viszonylag kicsi, valamiféle pótasztal jutott négyünknek. Nagyon tetszett az étlap. A fél sültkacsára és párolt lilakáposztára esett a választásom.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fantasztikus korhű hely. Egy családi kirándulást koronáztunk meg egy igazán finom, ízletes, laktatós ebéddel . Az ebédre várva / ami kevés idő volt. / megismerkedtünk az ott elhelyezett fegyverekkel. A hangulatot fokozta az előre elkészített köpenyek felvétele. A kiszolgálás gyors és udvarias . Az árak barátiak. Mindent összevet csak jókat tudok írni az egész étteremről.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 7.
Fantasztikus hely, igazi korhű étterem. Felvettük a köpenyeket, végigpróbáltuk a fegyvereket, és csoda finomakat ettünk. Egyszerű de nagyszerű kategória. (bejárati logó kapuszárny??? ) ki figyel arra, mikor eléd tesznek egy ilyen tálat :) mindenbe bele lehet kötni, de sokkal jobb móka, ha csak a jót látod meg ...

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Korhű étterem ,a padon található klepetusok még közelebb hozzák a középkort. Az ételek mind ízben és árban,-nem is beszélve az adagról-nagyon korrektek. A hangulat ? :Maga a hely hangulatos,de a varázsa egy jó baráti társaságban felülmúlhatatlan és feledhetetlen. A kiszolgálás korrekt,kedves felszolgáló hölgy,a pöttyös gatyás már jobban hasonlít egy középkori csaposra .

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 14. - 3 látogató hasznosnak vélte
Először voltam itt, ha korábban nem áradoznak ismerőseim a helyről, tehát prekoncepció nélkül érkezem, az első benyomásom lehetett volna kedvezőbb is. A bejárat a lógó kapuszárnnyal nem igazán vendégcsalogató. Ezen lehetne még dolgozni! Belépve a pincébe, már a bejáratnál egy kissé izgatott úr fogad (tulaj? ), s kérdi, hogy be vagyunk-e jelentkezve.

Legnépszerűbb csomagok Boldogkőváralján és környékén
Mandalaház
Boldogkőváralja
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2019.12.30.
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pohár borral, vezetett látogatással, borkóstolással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.06. - 2019.12.18.
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
2 nap/1 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2019.12.26.
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tokaji borral, kerékpár és szauna használattal
2019.01.02. - 2019.12.31.
Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, pincebemutatóval és borkóstolóval, disznóvágással,
2019.11.01. - 2020.03.08.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-5 éjszaka 8.480,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 6.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2020.10.13.
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, állatkert belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.22.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.19.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
4 nap/3 éjszaka 26.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, zenés mulatsággal, wellness-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Irota EcoLodge
Irota
3 nap/2 éjszaka 11.615 - 14.934,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2022.01.02.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, wellness-részleg használattal, kedvezménykuponnal, teabárral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.

Szállodák Boldogkőváralja környékén
Kikelet Club Hotel Boldogkőváralja
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Boldogkőváralja
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Kikelet 2=3
Őszi káprázat - kastélyban (min. 2 éj)
Valentin Napi Wellness (min. 2 éj)

Castrum Boldua középkori étterem BoldogkőváraljaX