Tamás és Marika

Tamás és Marika adatlapja

Ilyen vagyok
Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Gyorsbüfé-guru  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Nagyétkű  •  Gyógyvízben ázó
Regisztráció2016.04.24
Utoljára itt2016.08.21

Kiváló 2016. április 24.a párjával járt itt
Sajnos már nem vagyunk bajaiak. . . . . és így csak ritkábban tudunk menni
Egy nagyon jó hely, gyors kiszolgálás. . . . finom ételek! ! ! ! Éveken keresztül jártunk ide. . . . és étlap nélkül hozták már az ételeinket. . . . Köszönünk mindent! ! Halászlé. . . . . az életem TOP 3 halászlevét itt ettük. . . . finom és ízletes.
Kiváló 2016. augusztus 21.egyedül járt itt
Nagyon jó ételek.....bőséges és finom
áááhhh nagyon finom itt minden....
Annyit ehetsz, hogy nem is biztos, hogy tovább tudsz menni.....erre nagyon oda kell figyelni
már sokadik alkalommal voltam ott....maradt minden ugyan olyan remek állapotban és kínálatban..
ajánlom!
kiadós!
finom!
nagy választék!
Köszönöm! :)
2016. augusztus 21.a párjával járt itt
Még soha nem jártunk itt előtte. . . . . mindent megkaptunk amit szerettünk volna, és amit egy ilyen fokozatú szállodától meg lehet kapni. Egy kicsit már szezon végi hangulat jellemezte az egészet. . . . . . . . de nem is vágytunk túl nagy nyüzsgésre. A nyár végén egy kis takarítás, rendrakás rá fér a szállodára. . . .
Felhasználó fényképei:
Velence Resort & Spa Velence -