tapir

tapir adatlapja

Regisztráció2013.08.21
Utoljára itt2014.02.25

Átlagos 2013. augusztus 22.a párjával járt itt
Véletlenül tértünk be, mivel az étlep nem volt kifüggesztve a bejárathoz, de leültettek minket egyből, úgyhogy úgy gondoltuk nem keresünk tovább. A kiszolgáló személyzet nagyon lelkes volt, de nem voltak a helyzet magaslatán. Többször is megkérdezték mit eszünk és iszunk, de végülis odaért a kért étel elénk.
2013. augusztus 22.a párjával járt itt
Nem épp a főszezonban voltunk, valószínűleg mi lehettünk az egyedüli vendégek :) Ráadásul az idő is nagyon rossz volt, úgyhogy a hosszú környékbeli séták elmaradtak. Már fütött szoba vár minket, ami nagyon jól jött az átfázott csontjaiknak, mivel az állomás gyalog nincs közel, de elvileg jár arrafele helyijárat is, mint megtudtuk.
Kiváló 2013. augusztus 22.a párjával járt itt
Többször is jártam már náluk, legutóbb most júliusban. Ha éppen arra járok és megéhezem, akkor szívesen betérek egy gyors ebédre hozzájuk. A személyzet nagyon kedves mindig, készséggel elmondják melyik ételük milyen alapanyagból készült és ajánlanak is, ha éppen döntésképtelen vagyok.