Varjú Fogadó étterme Tapolca

Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Varjú Fogadó étterme Tapolca vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2019. március 29.barátokkal járt itt
Barátnőmmel foglaltunk helyet Tapolcán és helyben nem volt étkeztetés és így a városban körülbelül 1 km-re a szállástól volt a reggelink és vacsoránk. Így jó is volt, nagyon finom volt minden, bőséges adaggal. A felszolgálók olyan hangnemmel amilyen a vendéglátásban elvárható. Bezzeg a szálláshelyen, a kutyámat nem vinném be .
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Szörnyű 2018. október 28.gyerekekkel járt itt
Tapolcán való tartózkodásunkkor itt volt a vacsoránk . Soha nem volt tömeg a pincér fiú mégis soha nem ért rá. Az asztalok koszosak voltak, a pincér fiú úgy viselkedett a vendégekkel mintha a haverjai lettek volna, mindenkit tegezett. Az ételre sokat kellett várni,mégis melegített volt és menza koszt minőség alatti.
Gyenge 2017. október 10.barátokkal járt itt
A Varjú Fogadó csak a vacsorázóhelyünk volt tapolcai üdülésünk során. [Moderálva - a szerk. ] A vacsorázóhely másfél kilométerre volt a szálláshelyünktől a Varjú Fogadó. Első este két szelet rántotthúst kaptunk rizzsel, mely össze volt ragadva, látszott rajta a többszöri melegítés. Se díszítés, se savanyúság, se leves, se desszert.
Szörnyű 2016. augusztus 31., csoporttal járt itt
Osztálytalálkozót tartottunk szombaton, előre megbeszélt menüt kértük, és kaptuk. A felszolgáló fiuk utcai ruhában, némi unalommal szolgáltak ki minket. A tálakhoz nem hoztak kiszedőt, azt én szedtem össze a többi asztalról. A salátát úgy szolgálták fel, hogy egymásra rakták a tányérokat, és a saláta lelapult volt.
Szörnyű 2013. október 30.a párjával járt itt
A félpanzió annyit jelent náluk, hogy az ebéd maradékait szolgáják fel vacsorára csapvízzel, teljesen ízetlen és ehetetlen, olcsó de inkább ne lenne. Olyan szobát kaptunk ahol a párnák már teljesen szét voltak morzsolódva, háziállatnak is alkalmatlan, légkondi, wifi nemvolt, viszont volt a szomszédban egy jókora toronyóra, ami minden 15 percben, egész éjjel jelezte a pontos időt.
Szörnyű 2013. szeptember 13.a párjával járt itt
Nevnapomat unnepelven akartunk 2 ejt eltolteni a Varju Fogadoban. Elore fizettunk felpanziot, szallast, telefonon es e-mailben egyeztettuk az erkezesunket. Gyanus volt, hogy erkezesunkkor teherautokra rakodtak a berendezesi targyakat, es be sem igen jutottunk a Fogadoba, mert elenk jott egy "valaki"-bemutatkozas nem volt, es kozolte, menjunk masik Panzioba , ok mar mindent elrendeztek.
Átlagos 2013. augusztus 22.a párjával járt itt
Véletlenül tértünk be, mivel az étlep nem volt kifüggesztve a bejárathoz, de leültettek minket egyből, úgyhogy úgy gondoltuk nem keresünk tovább. A kiszolgáló személyzet nagyon lelkes volt, de nem voltak a helyzet magaslatán. Többször is megkérdezték mit eszünk és iszunk, de végülis odaért a kért étel elénk.
Átlagos 2013. augusztus 12.a párjával járt itt
Nagyon gyönyörű helyen van. A látnivalók tényleg csak egy-egy utcára vannak tőle. A szobák szépek, ám a tetőtérben vannak, mi pedig a legnagyobb hőségben voltunk ott. Senki nem tudott (vagy nem akart) segíteni abban, hogy a szobában lévő klímát, hogyan lehetne beüzemelni. Dísznek van? Vagy ha fizetni kellene érte, akkor mondják azt!
Kiváló 2013. április 30.barátokkal járt itt
2012 októberében 3 napot töltöttün a fogadóban barátainkkal. Nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon barátságosan fogadtak bennünket. Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak. A szobák nagyon jól felszereltek és tiszták. Kényelmesek a bútorok is. Kellemes 3 napot töltöttük itt. Az áraik is nagyon barátiak. Készülünk a közeljövőben is itt megszállni és eltölteni pár napot.
Varjú Fogadó étterme Tapolca a térképen
8300 TapolcaArany János u. 14.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar
hagyományos magyar fogások