Govinda Vega Sarok Budapest

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Govinda Vega Sarok Budapest vélemények

2022. április 10.egyedül járt itt
Azért is jó az ittjartam. hu, mert innen láttam, hogy 5 évvel ezelőtt már jártam itt. Ha tippelnem kellett volna, én inkább 3 évre gondoltam, ebből is látszik, mennyire rohan az idő és nem tudjuk megállítani, de még lelassítani sem. Az éttermet a Krishna tudatú egyház üzemelteti, annak előírásait betartva kizárólag húsmentes, vegetáriánus ételeket kínálnak.
Govinda Vega Sarok Budapest - EgyébGovinda Vega Sarok Budapest - EgyébGovinda Vega Sarok Budapest - EgyébGovinda Vega Sarok Budapest - EgyébGovinda Vega Sarok Budapest - EgyébGovinda Vega Sarok Budapest - EgyébGovinda Vega Sarok Budapest - EgyébGovinda Vega Sarok Budapest - EgyébGovinda Vega Sarok Budapest - EgyébGovinda Vega Sarok Budapest - EgyébGovinda Vega Sarok Budapest - EgyébGovinda Vega Sarok Budapest - EgyébGovinda Vega Sarok Budapest - EgyébGovinda Vega Sarok Budapest - EgyébGovinda Vega Sarok Budapest - EgyébGovinda Vega Sarok Budapest - Étlap/itallapGovinda Vega Sarok Budapest - BelsőGovinda Vega Sarok Budapest - Külső képGovinda Vega Sarok Budapest - BelsőGovinda Vega Sarok Budapest - BelsőGovinda Vega Sarok Budapest - Étel/italGovinda Vega Sarok Budapest - Étel/italGovinda Vega Sarok Budapest - Étel/italGovinda Vega Sarok Budapest - Étel/italGovinda Vega Sarok Budapest - Étel/italGovinda Vega Sarok Budapest - Étel/italGovinda Vega Sarok Budapest - BelsőGovinda Vega Sarok Budapest - Étel/italGovinda Vega Sarok Budapest - Külső képGovinda Vega Sarok Budapest - Étlap/itallapGovinda Vega Sarok Budapest - Külső kép
2019. március 26.a párjával járt itt
A böjtidőszakra tekintettel többet járunk mostanában vega helyekre, így a Govindát is kipróbáltuk, már sokszor sétáltunk a környékén. A berendezés kicsit gyorséttermes, bár a képek indiai hangulatot árasztanak. A kiszolgálás szívélyes, jó érzékkel ajánlanak ételt.
Govinda Vega Sarok Budapest - Étel/italGovinda Vega Sarok Budapest - Étel/ital
2017. január 4.egyedül járt itt
A Vigyázó Ferenc utcai Govinda Étterem évek óta az egyik kedvencem. Nem vagyok vegetáriánus, de az indiai konyha hódolói közé tartozom, és a Krishna tudatúak főzési szokásai, ízvilága is közel áll hozzám. A Govinda másik egysége a Ferenciek tere és a Kálvin tér között kb. félúton egy saroképületben kapott helyet.
Kiváló 2013. augusztus 22.a párjával járt itt
Többször is jártam már náluk, legutóbb most júliusban. Ha éppen arra járok és megéhezem, akkor szívesen betérek egy gyors ebédre hozzájuk. A személyzet nagyon kedves mindig, készséggel elmondják melyik ételük milyen alapanyagból készült és ajánlanak is, ha éppen döntésképtelen vagyok. Talán az adagok lehetnének kicsit nagyobbak, de amúgy meg voltam elégedve.