tbtb

tbtb adatlapja

Regisztráció2014.08.02
Utoljára itt2014.08.25

Kiváló 2014. augusztus 2. járt itt
Az étteremben nem jártam, viszont gyakran rendelünk tőlük ételt, és nagyon finomak, nagy adagokat adnak. Lehet tőlük ebédet rendelni, elég nagy választék van minden nap. A nagy, országos ebédrendelő cégek ételeivel ellentétben itt sokkal finomabbak az ízek, érezni rajtuk, hogy nem valami nagyüzemi műkaját kapunk.
Átlagos 2014. augusztus 2.családjával járt itt
A fagylaltok, meg a sütemények valóban különlegesek, hiszen, mégiscsak egy díjnyertes cukrász üzletében vagyunk. Sajnos a személyzete gyenge, volt, hogy csináltattunk egy családi összejövetelre tortát, ami tizenötezer forint körül volt(12 szeletes), és mégis rontottak el dolgokat, az amatőr pultosok, persze az íze kiváló volt.
2014. augusztus 2.barátokkal járt itt
Már többször is jártam itt, szeretem ezt a helyet. Az ételek nagyon finomak, különlegesek, nincs más ilyen hely a városban. Az árak sem vészesek, 1000-1500 forintból kényelmesen és bőségesen meg lehet kajálni. :) A tulajdonos teljesen normális, viszont negatívum, hogy a felszolgálók, 2-3 nő, teljesen alkalmatlanok, amatőrök, azt sem tudják kb.