Giuseppe Trattoria Pizzeria Vác

Tavaszi kedvezményes ajánlat
2024.06.15-ig

Giuseppe Trattoria Pizzeria Vác vélemények

Átlagos 2017. szeptember 4., kollégákkal járt itt
Egy barátom invitálására mentem oda. Rettenetesen el van dugva a hely annyira, hogy az ismerősöm, aki többször járt már ott, azt hitte bezárt a hely. Mikor oda értünk, alig vártam, hogy meglássam azt a csodálatos pizzát, amit két ember alig bír megenni. Nos erre még mindig várok, mert AZ a pizza soha nem érkezettt meg.
Szörnyű 2017. július 28.családjával járt itt
Ma rendeltünk egy 4 személyes sültes bősegtálat a családommal. Nagyon kecsegtető volt a leírása (sült kacsacomb, bőrös malackaraj, bajor csülök, vaslapon sült csirkecomb, grill kolbász, hagymás tört burgonya, párolt káposzta, parasztos burgonya, rizs), ezért voltak bizonyos elvárásaink.
Giuseppe Trattoria Pizzeria Vác - Étel/ital
Gyenge 2014. november 8.a párjával járt itt
Régen törzshelyünk volt a hely,minden alkalommal, mikor éttermezni vágytunk, ide mentünk,ketten is, barátokkal is. Az elmúlt időszakban viszont több olyan is történt, ami miatt már nem szeretnénk többet ide ellátogatni. A házhoz szállításkor a telefont felvevő egyének mind unottak, flegmák, a kért pizza pedig már két alkalommal is brutál lassan érkezett meg.
Kiváló 2014. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Minden alkalommal kedvesen fogadtak minket. A kiszolgálás még zsúfoltság esetén sem késett. Kisgyermekes család lévén, a pincérek mindig hozzák a gyermek részére az evőeszközt. Nyáron a terasz rész kiemelkedően jó és kényelmes. Az ételek nagyon finomak, így mindig mást kóstolunk meg. Még semmiben sem csalódtunk. A fizetésnél sem kell megijedni, ár-érték arányban a legtöbbet adják.
Gyenge 2014. augusztus 20.barátokkal járt itt
Egy időben 6-7 évvel ezelőtt jártunk oda pizzázni, de már akkor is sós volt a kaja. . tavaly gondoltuk megpróbáljuk újra. Finom lenne de még mindig ki lehet inni a Dunát utánuk :(
Egyszer még a pincér nő is bénázott. Reméltük hogy csak kezdő, mert keverte a rendelést és a kaját is. A krémlevesek mind ugyanolyan ízűek voltak, pedig nem egyfélét rendeltünk.
Kiváló 2014. augusztus 2.családjával járt itt
Egy kemencével, és körülötte néhány asztallal indult a hely, de mára már, a bővítésekkel, kinőtte magát egy igazi étteremmé. De a kemence megmaradt. :) Hangulatos fabútorokkal, kellemes hangulattal, a város egyik legjobb helyének mondható, pici hátrány, hogy nem a belvárosban, hanem, attól kicsit messzebb található.
Kiváló 2014. június 6.a párjával járt itt
Minden hónapban elszoktunk menni egyszer, van mikor csoportosan is. Sosem csalódtam még sem az ételekben sem a kiszolgálásban. Fontosabb eseményeken mindig ide jövünk, mert ez a környék legfinomabb pizzázója/étterme. És az ár is elég olcsó! Személy szerinti kedvencem a gyroszos pizza,sehol nem ettem még ehez hasonlót sem, nagyon finom. Nagyon szeretem az éttermet és mindenkinek ajánlom.
Szörnyű 2014. június 5.a párjával járt itt
A feleségemmel a jó múltkor rendeltünk egy két személyes tálat ami elég lesokkoló volt. Négy fajta hússal és rántott sajttal volt az étlapon. Egy normál hétköznapi embernek a két személyes tál azt jelenti, hogy mindenből kettő van. Na már most, mi mindenből egyet kaptunk és a köret ami hozzá járt maximum egy embernek lett volna elég (egy csészényi rizs).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. szeptember 3.a párjával járt itt
Aki szereti a jó ételeket, különösen a jó pizzákat, annak csak ajánlani tudom a Giuseppe Trattoria Pizzeria-t! Barátságos a légkör, a hangulat, a pincérek nagyon segítőkészek és gyorsak. Az ételek gyorsan elkészülnek, és nagyon finomak. A pénzünkért elég nagy adagokat lehet kapni. A párommal, ha megkívánunk egy jó pizzát, csak ezt a helyet választjuk Vácon. :)