Sarokház Étterem Vác

2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Sarokház Étterem Vác vélemények

Kiváló 2017. május 6., csoporttal járt itt
Nagyon tetszett és akár családdal akár barátokkal az étel garantáltan finom lesz. Akár mikkor mehettek ide és nem kell sokat várni. Remélem sokatokhoz eljut el és remélem hogy nagyon ízleni fog nektek is. Be lehet ülni, lehet egy nagyon finomat enni hogy összejöjjetek, új barátságokat hozzatok létre vagy akár régieket alapítsatok újra. Az én élményeim szóval kiválok kívánom ugyanezt sokatoknak.
Szörnyű 2016. december 22.gyerekekkel járt itt
Nemrég voltunk az étteremben a családdal, de sajnos csalódottan távoztunk. A hely nagyon kicsi, alig lehet elférni. A felszolgáló felkészületlen volt az ételek allergén tartalmát illetően, pedig szerintem azért ez fontos lenne. Az egyetlen pozitívum, hogy viszonylag gyorsan megkaptuk a megrendelt ételeket, de nem valószínű, hogy újra betérnénk. .
Kiváló 2015. február 13.gyerekekkel járt itt
Napi étlapjuk van. Igényünknek megfelelő ételeket találtunk. Sőt minden nap volt palacsinta, az igazi magyar édesség. Ez pont elég is volt a két tartalmas fogás után. Az ital ára itt igazán vendégbarát. Igaz, hogy csak 10-től 14-ig vannak nyitva, de ebédelőhelynek nagyon jó! Jó helyen vannak és még lehet kerékpárral is eljövünk.
Kiváló 2014. augusztus 2. járt itt
Az étteremben nem jártam, viszont gyakran rendelünk tőlük ételt, és nagyon finomak, nagy adagokat adnak. Lehet tőlük ebédet rendelni, elég nagy választék van minden nap. A nagy, országos ebédrendelő cégek ételeivel ellentétben itt sokkal finomabbak az ízek, érezni rajtuk, hogy nem valami nagyüzemi műkaját kapunk. A futár is nagyon korrekt és rendes.
Sarokház Étterem Vác a térképen
2600 VácDr. Csányi L. körút 85.
06 70 4157540
• akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége • Ebédeltetés helyben és ebéd-házhozszállítás. Bankkártya és SZÉP Kártya elfogadás.
H-P
Szo-V