Ez a hely megszűnt!

2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Megcsí - Pipi Gyorsétterem Vác vélemények

Gyenge 2017. szeptember 4.egyedül járt itt
Pörgős rohanós napokon, gyakran beültem ide egy gyors levesre vagy salátára. Soha nem tartottam nagyra az itt készült ételeket, de a célnak megfelelt. Utoljára viszont a "császár saláta" kegyetlenül rossz volt. A benne lévő 1-2 npos sült csirke combnak borzasztóan rossz hűtőíze volt.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. szeptember 18.egyedül járt itt
Ha Vácon járok (ami gyakran fordul elő), és csak egy gyors kajára vágyom, akkor mindig ide megyek. Régóta járok ide, és mindig elégedetten távozom. Legyen szó pl. egy remek zöldfűszeres szendvicsről vagy töltött tojásról vagy frissen sült burgonyáról/chipsről. Többször hoztam ide barátokat, rokonokat - ők is jókat ettek itt.
Átlagos 2014. augusztus 2.barátokkal járt itt
Egy egyszerű gyorsétterem a belvárosban, egy üvegpult mögül lehet választani az aktuálisan kapható frissensültek közül. Az ételek nem rosszak, azt nem mondom, hogy a legjobb ilyen típusú étterem a városban, de amit várni lehet tőle, azt megkapjuk. Gyakran hideg az étel, amit adnak, vissza kell vinni, és megmikrózzák. Ez van.