tecahark1

tecahark1 adatlapja

Regisztráció2015.09.21
Utoljára itt2016.12.20

2015. szeptember 21.a párjával járt itt
Nagyon tetszett, jó a kiszolgálás, barátságos segitökész a személyzet,Az ételek, böséges reggeli, és váltózatos,A vacsora is nagyon finom és böséges, csak ajálani tudom mindenkinek aki pár napot szeretne eltölteni a hajón. Nagyon közel van minden, A kilátás gyönyörü, este a fedélzeten valami pazar,Csak jót tudok mondani róla, Remélem még párszor visza térünk.
Kiváló 2016. december 14.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat mindennel megvoltunk elégedve,Közel a balaton, csendes,a személyzet segitökész,Biztos hogy még ellátogatunk ide nagyon szeretjük balaton füredet. Kényelmes nagy tágas szobák, és a tisztaság tökéletes minden szempontból,Közel a város központ, jol megközelithetö minden. Egyszerüen szuperCsak ajánlani tudom mindenkinek,
Felhasználó fényképei:
Astoria Hotel és Étterem Balatonfüred - Astoria Hotel és Étterem Balatonfüred -
Átlagos 2016. december 14.a párjával járt itt
Nem uj épületröl beszélünk, de egyszerü, a szobák tiszták, a fürdö egy kicsit felujitásra szorul. Az ellátás reggelibe mint vacsorába, változatos volt,A kilátás pazar volt, a balatonra nézö szoba, A folyoso kicsit zajos , valamint a szomszédos szobából minden áthallatszik,A személyzet nagyon segitö kész, mindenbe segitenek, eligazitják a vendéget.
Felhasználó fényképei:
Hotel Annabella Balatonfüred - Hotel Annabella Balatonfüred -