Fortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest ★★★

Fortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest a térképen

Fortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest értékelése:

42. helyezett a 404 budapesti szállás közül

Fortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest bemutatkozása

A pesti rakpart központi részén lehorgonyzott, a Margit sziget felé szép kilátást nyújtó Fortuna Hajó-Szálló 2000-ben nyitotta meg kapuit.

Fortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest képei

Fortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest

Fortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest vélemények

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 21.
Több éve visszajárunk, nekünk nagyon megfelel, jó helyen van a hajó,
parkolás is nagyon jó, sok programot lehet innen elérni,a Margit- sziget szomszédságában van, a Margit-híd lábánál.
A belváros gyalogosan pár percre.
Romantikus esténtént a Dunára látni.
A reggeli nagyon bőséges és szépen van kihelyezve a svédasztalra.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
8 éve voltunk először a Karácsonyi Ünnepek közt. Imádtam az első pillanattól. Nem fényűzést, nem csillogást vártam, hiszen egy több 10 éves múlttal rendelkező hajóról beszélünk. Családdal utazunk, mindig a Margit hídra néző 233-as superiror szobát kérjük. Két pótággyal is tágas, kényelmes. A kilátás hihetetlen. Fekszik az ember az ágyban, és látja a kivilágított hidakat, várat.

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Az internetes foglalás alkalmával segítőkészek voltak. A megérkezésünkkor kellemes fogadtatásban volt részünk. A személyzet odafigyel a vendégeire. A hajó tiszta szép. Kellemesen meleg szobák. Fantasztikus kilátás a Dunára, és Budapestre. A szálloda megközelíthetősége, elhelyezkedése és parkolás kiváló. Az éttermi ellátást tekintve bőséges, választékban gazdag a svédasztalos reggeli.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Másodszor jártunk itt. Az első alkalommal jó volt. Most a szoba kicsi és áporodott szagú (sajnos nem lehet szellőztetni, mert az ablakok nem nyithatók. ) Az étteremben nem tudtunk vacsorázni, mivel rendezvény volt, s egy olyan helyen szolgálták fel (nem túl finom! ) vacsoránkat, ahol hideg volt. A rendezvény miatt nem lehetett pihenni, mivel kb.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 25. - 3 látogató hasznosnak vélte
Eddig életemben egy alkalommal aludtam hajón, Egyiptomban a nílusi hajóúton, és már akkor is nagyon tetszett, igazán különleges élmény volt számomra. A Fortuna Hajót étteremként ismertem már régebben, de nem is gondoltam, vagy csak nem figyeltem fel rá, hogy szállodahajóként is üzemel. A hajót 1967-ben építették üdülőhajó céljából, s évtizedeken át járta a Dunát.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 21.
Nagyon tetszett, jó a kiszolgálás, barátságos segitökész a személyzet,Az ételek, böséges reggeli, és váltózatos,A vacsora is nagyon finom és böséges, csak ajálani tudom mindenkinek aki pár napot szeretne eltölteni a hajón. Nagyon közel van minden, A kilátás gyönyörü, este a fedélzeten valami pazar,Csak jót tudok mondani róla, Remélem még párszor visza térünk.

2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 3.
Nagyon tetszett, nagy elégedettség volt, szinte csak dícsérni tudom, a város bármely pontja konnyen megkozelítheto, jó árfekvésu, étkezés biztosítva - ami kiemelheto, hogy mindez megfelelo - elérheto árban. Kilátás gyonyoru, ami kicsit zavaro vagy furcsa lehet, nem lehet ablakot nyitni a szobán, viszont klíma biztosítva. Erre a helyre még biztosan vissatérunk remélhetoleg!

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 30.
Két éjszakát töltöttem el a hajón. A személyzet udvarias, még ajándék édességet is kaptam. A kilátás gyönyörű. Két kis szobás kabint kaptunk, pedig csak ketten voltunk, két TV-vel. Sajnos a kabinokon ablakot nyitni nem lehet, a friss levegő hiányzott, azonban ettől eltekintve minden jó volt. Az egyik este az étteremben volt a vacsora, a második este a hajó teraszán, mindkettő szuper volt.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 21.
Furcsa volt hogy a szoba árát már a bejelentkezéskor kifizettették velünk. Több szállodában jártunk már, de ilyennel még nem találkoztunk! A svédasztalos reggeli egy kicsi helyiségben volt, 4 asztallal és szegényes választékkal. Amikor bementünk a helyiségbe, a felszolgáló hölgy eltünt és csak a reggeli végénél került elő.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 24.
Az internetről néztem ki a férjemnek ezt a hajót a Velencei Tórol visszafelé jövet,mivel ezen a napon volt a szülinapja. A meglepetés sikerült:a rakpartnál benyomta a satuféket és megkérdezte hogy hol van a meglepetés? ! Mondtam ITT a hajó. BEjelentkeztünk:lehet szerencsétlen volt a helyzet egy négy csillagos superior szálloda után? ? ! !

Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 12.556,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 8.819 - 10.133,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.133 - 12.641,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.796 - 14.782,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.03.27-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.477 - 6.976,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
Aquaworld Resort Budapest
Napi árak, félpanzióval, Az ár tartalma: szállás félpanziós ellátással, korlátlan Aquaworld belépés a tartózkodás teljes időtartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2020.03.07-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 13.121 - 14.541,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 15.529 - 17.190,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.05.05-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 20.777 - 40.209,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Veresegyház
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Romantikus wellness (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

BudapestX