Fortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest ★★★

Fortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest
Fortuna Szálloda & Étteremhajó BudapestFortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest
Fortuna Szálloda & Étteremhajó BudapestFortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest

Fortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest bemutatkozása

A pesti rakpart központi részén lehorgonyzott, a Margit sziget felé szép kilátást nyújtó Fortuna Hajó-Szálló 2000-ben nyitotta meg kapuit.

Sándor Hotel Pécs - Napi ár reggelivel
2024.12.01-ig
Hotel Yacht Siófok

Fortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest vélemények

2019. július 21.családjával járt itt
Több éve visszajárunk, nekünk nagyon megfelel, jó helyen van a hajó,
parkolás is nagyon jó, sok programot lehet innen elérni,a Margit- sziget szomszédságában van, a Margit-híd lábánál.
A belváros gyalogosan pár percre.
Romantikus esténtént a Dunára látni.
A reggeli nagyon bőséges és szépen van kihelyezve a svédasztalra.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 18.gyerekekkel járt itt
8 éve voltunk először a Karácsonyi Ünnepek közt. Imádtam az első pillanattól. Nem fényűzést, nem csillogást vártam, hiszen egy több 10 éves múlttal rendelkező hajóról beszélünk. Családdal utazunk, mindig a Margit hídra néző 233-as superiror szobát kérjük. Két pótággyal is tágas, kényelmes. A kilátás hihetetlen.
Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Az internetes foglalás alkalmával segítőkészek voltak. A megérkezésünkkor kellemes fogadtatásban volt részünk. A személyzet odafigyel a vendégeire. A hajó tiszta szép. Kellemesen meleg szobák. Fantasztikus kilátás a Dunára, és Budapestre. A szálloda megközelíthetősége, elhelyezkedése és parkolás kiváló.
Gyenge 2015. december 6.a párjával járt itt
Másodszor jártunk itt. Az első alkalommal jó volt. Most a szoba kicsi és áporodott szagú (sajnos nem lehet szellőztetni, mert az ablakok nem nyithatók. ) Az étteremben nem tudtunk vacsorázni, mivel rendezvény volt, s egy olyan helyen szolgálták fel (nem túl finom! ) vacsoránkat, ahol hideg volt. A rendezvény miatt nem lehetett pihenni, mivel kb.
Kiváló 2015. október 25.családjával járt itt
Eddig életemben egy alkalommal aludtam hajón, Egyiptomban a nílusi hajóúton, és már akkor is nagyon tetszett, igazán különleges élmény volt számomra. A Fortuna Hajót étteremként ismertem már régebben, de nem is gondoltam, vagy csak nem figyeltem fel rá, hogy szállodahajóként is üzemel.
Fortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest - BelsőFortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest - Külső képFortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest - SzobákFortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest - SzobákFortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest - SzobákFortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest - Külső képFortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest - Külső képFortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest - Külső kép
2015. szeptember 21.a párjával járt itt
Nagyon tetszett, jó a kiszolgálás, barátságos segitökész a személyzet,Az ételek, böséges reggeli, és váltózatos,A vacsora is nagyon finom és böséges, csak ajálani tudom mindenkinek aki pár napot szeretne eltölteni a hajón. Nagyon közel van minden, A kilátás gyönyörü, este a fedélzeten valami pazar,Csak jót tudok mondani róla, Remélem még párszor visza térünk.
Kiváló 2014. szeptember 3.barátokkal járt itt
Nagyon tetszett, nagy elégedettség volt, szinte csak dícsérni tudom, a város bármely pontja konnyen megkozelítheto, jó árfekvésu, étkezés biztosítva - ami kiemelheto, hogy mindez megfelelo - elérheto árban. Kilátás gyonyoru, ami kicsit zavaro vagy furcsa lehet, nem lehet ablakot nyitni a szobán, viszont klíma biztosítva. Erre a helyre még biztosan vissatérunk remélhetoleg!
Fortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest - Vendéglátás
2014. augusztus 30.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttem el a hajón. A személyzet udvarias, még ajándék édességet is kaptam. A kilátás gyönyörű. Két kis szobás kabint kaptunk, pedig csak ketten voltunk, két TV-vel. Sajnos a kabinokon ablakot nyitni nem lehet, a friss levegő hiányzott, azonban ettől eltekintve minden jó volt.
Átlagos 2013. december 21.a párjával járt itt
Furcsa volt hogy a szoba árát már a bejelentkezéskor kifizettették velünk. Több szállodában jártunk már, de ilyennel még nem találkoztunk! A svédasztalos reggeli egy kicsi helyiségben volt, 4 asztallal és szegényes választékkal. Amikor bementünk a helyiségbe, a felszolgáló hölgy eltünt és csak a reggeli végénél került elő.
Gyenge 2013. október 24.gyerekekkel járt itt
Az internetről néztem ki a férjemnek ezt a hajót a Velencei Tórol visszafelé jövet,mivel ezen a napon volt a szülinapja. A meglepetés sikerült:a rakpartnál benyomta a satuféket és megkérdezte hogy hol van a meglepetés? ! Mondtam ITT a hajó. BEjelentkeztünk:lehet szerencsétlen volt a helyzet egy négy csillagos superior szálloda után?