Tekergőbábos

Tekergőbábos adatlapja

Szerte az országban dolgozom és sokat étkezem éttermekben.
Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó  •  Mindenevő  •  Kritikus
Regisztráció2016.08.31
Utoljára itt2017.06.13

Kiváló 2016. november 8.a párjával járt itt
Párommal tértünk be munka után, kifejezetten menüs helyeket keresünk szerte az országban. Mivel rengeteg helyen megfordulok, mindig rácsodálkozom a szokatlan ízvilágra. Itt kifejezetten ízlett minden, a kiszolgálás remek volt, szeretem, ha nem néznek át rajtam és lehet kommunikálni a felszolgálóval.
2016. október 9.a párjával járt itt
Igazán házias és finom ételekkel várják a vendégeket! Mi sokszor csak menüt eszünk, elsődleges szempont egy hosszú munkanapon, hogy olyan helyen tudjunk étkezni, ahol egy jó meleg levest és egy másodikat is el tudunk fogyasztani, alacsony áron. Jómagam sokat egyszerre nem tudok enni, így a kisadagok kedvelője vagyok.
Kiváló 2017. április 5.a párjával járt itt
Egy olyan helyet kerestünk, ahol gyorsan és kulturáltan el tudunk fogyasztani egy menüt, mivel a közelben volt éppen dolgunk. Kutakodtam a neten és rátaláltam az étteremre, ahol végre nyilvános volt a napi menü, plusz még az ára is. Udvarias fogadtatás, hangulatos helyiség és ami nekem nagyon tetszett, hogy olyan zene szólt diszkréten, ami még kellemesebbé tette az ottlétünket.