Kisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest

Kisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest
Kisbojtár Vendéglő - Óbuda BudapestKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest
Kisbojtár Vendéglő - Óbuda BudapestKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest

Kisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest bemutatkozása

A Kisbojtár Vendéglő hamisítatlan óbudai hangulattal és házias ételekkel várja Önt a hét minden napján!
Családi vállalkozásunk 21 évvel ezelőtt indult a Kolostor Sörbárban, majd 7 év elteltével átköltöztünk a Bojtár utcába, amit azóta is két generáció működtet!

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg

Kisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest vélemények

2023. március 25.barátokkal járt itt
Hagyományos, évek óta működő külvárosi kisvendéglő Óbuda külső, csendes részén. A környéken elsősorban kisvállalkozások, cégek székhelyei találhatóak, így hétköznap ebédidőben elsősorban a környéken dolgozók keresik fel. Külsőre erdei faház, hütte hangulata van az épületnek.
Kisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Külső képKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Étel/italKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Étel/italKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Étel/italKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Étel/italKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - BelsőKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - BelsőKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - MosdóKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - MosdóKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - BelsőKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Külső képKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Étel/italKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Étel/italKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - BelsőKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - BelsőKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - BelsőKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Étlap/itallapKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Étlap/itallapKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Étlap/itallapKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - BelsőKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Étel/italKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Étel/italKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Étel/italKisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. november 8.a párjával járt itt
Párommal tértünk be munka után, kifejezetten menüs helyeket keresünk szerte az országban. Mivel rengeteg helyen megfordulok, mindig rácsodálkozom a szokatlan ízvilágra. Itt kifejezetten ízlett minden, a kiszolgálás remek volt, szeretem, ha nem néznek át rajtam és lehet kommunikálni a felszolgálóval.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. április 7.gyerekekkel járt itt
Régóta működő családi vállalkozás vendégszeretettel, remek kiszolgálással, jó adag ételekkel és árral. Amin viszont változtatni kéne az az ételek minősége. Ez a leggyengébb pont. Több ételt is kóstoltam és elég átlagosnak éreztem, ráadásul zsírosabb, mint kellene. Sajnos nem arra fogok emlékezni milyen jót ettem itt.
Kisbojtár Vendéglő - Óbuda Budapest a térképen
1037 BudapestBojtár u. 29.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V
magyar
hagyományos magyar fogások
Zene
Gépzene: country, jazz, könnyűzene, latino, nemzetközi slágerek, rhythm&blues
1800 Ft (kb. ár)
Cseh sörök, Német-osztrák sörök