Terek papa

Terek papa adatlapja

Regisztráció2016.08.16
Utoljára itt2018.08.30

Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
Most a hétvégén azaz. 2016,09. 30-10. 02. között voltunk a Hotel Béke szállodában. Nagyon örültünk, hogy minden előzetes kérésünket teljesítették. Szoba elhelyezkedése, lifthez való közelség, fürdőköntös méretek, stb. Nagyon választékos volt a reggeli és a vacsora. A személyzet részéről csak köszönetünket tudjuk kifejezni a figyelmességükről.
Szörnyű 2016. augusztus 16.családjával járt itt
Unokáimmal nyaraltunk itt, 5 éjszakai szállással. Mi már visszatérő vendégek vagyunk mivel vagy tizedik éve rendszeresen ide is járunk. Recepciósok, szoba nénik, felszolgálok nagyon kedvesek és figyelmesek. Igaz van egy pár új arc is közöttük, majd felveszik s stílust. Reggeli, vacsora változaltlanul finom és választékos.
2018. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Augusztus 11. - 16. között 5 éjszakai szállással voltunk leányzó unokáinkkal. 2 db szobát foglaltunk amellyek kérésünk alapján egymás mellett voltak. A szobákba be volt készítve a korábban kért méretű fürdőköntösök. Köszönjük az 1 üveg ajándék ásványvizet. Reggeli és a vacsora nagyon választékos volt megvoltunk elégedve.