Teresa

Teresa adatlapja

Regisztráció2014.09.24
Utoljára itt2023.01.14

Kiváló 2014. szeptember 24.a párjával járt itt
Egy kiváló étterem, ahol kedves, figyelmes, udvarias a kiszolgálás. Minden friss, nagy a választék, ízletes ételek. A pizzatészta a legjobb náluk, ami valaha ettem. Sokféle ételt, desszertet ettem már itt, mindin ízlett. Lassan 20 éve ide járok. Itt volt az első osztálytalálkozónk. :) A páromnak szintén tetszik az étterem, itt volt az első randevúnk.
Kiváló 2019. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
4 napot töltöttünk a Párommal, családtagokkal és barátokkal Zamárdiban. Udvarias és gyors volt a kiszolgálás. Nagyon finom volt az ebéd. Én harcsa halászlét ettem és egyben sült pisztrángot, zöldségekkel. Nagyon finom volt. :) Imádom a halat! Persze a desszert sem maradhatott el. Ajánlom mindenkinek, aki Zamárdiban jár, mindenképpen látogassa meg a csárdát.
Kiváló 2017. november 21.a párjával járt itt
A párommal 5 napot töltöttünk itt júliusban. Nagyon tetszett az előtérben lévő kényelmes fotelek. Praktikus volt az átjárás a fürdőbe, így esőben sem ázik meg a vendég. Segítőkészek voltak a személyzet dolgozói. Finomak voltak az ételek, sokszor kellett várni az utánpótlásra mert elfogyott a svédasztalról az étel, vagy éppen azért, mert nem volt hely az étteremben leülni, ez főleg vacsoránál fordult elő.