Pesaro Pizzéria Érd

2024.06.14-ig
Oázis Wellness Panzió Szigetszentmiklós

Pesaro Pizzéria Érd vélemények

2020. szeptember 13.egyedül járt itt
A Pesaro pizzériába egy kimerítő nap után ültem be, azzal a gondolattal, hogy viszek egy pizzát haza. Átnézve a fősodratú, sok kulináris izgalmat nem hordozó étlapot inkább egyebet kértem, szintén hazavitelre. Kifejezetten ízlett a babgulyás, bár a belevalók, leginkább a répa túlfőtt, de ami a legfontosabb, az íz és az állag rendben volt.
Pesaro Pizzéria Érd - Külső képPesaro Pizzéria Érd - Étel/italPesaro Pizzéria Érd - Étel/italPesaro Pizzéria Érd - BelsőPesaro Pizzéria Érd - BelsőPesaro Pizzéria Érd - Étlap/itallapPesaro Pizzéria Érd - Étlap/itallap
Kiváló 2015. november 28.barátokkal járt itt
Most barátokkal jártunk az étteremben. De voltunk már kettesben a párommal is. Hangulatos,maga a hely. Nagyon finomak és nagy adagok a pizzák.
Tegnap frissensültet választottunk és szinte minden alkalommal
kb. 20 perc alatt már az asztalon is volt a kész étel.
A személyzet nagyon kedves,barátságos. Az árak,szerintem jók.
Nem tudom,hogy csinálják,de csak így tovább!
Pesaro Pizzéria Érd - Étel/italPesaro Pizzéria Érd - Étel/italPesaro Pizzéria Érd - Étel/italPesaro Pizzéria Érd - Étel/italPesaro Pizzéria Érd - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már az étteremben. A kert nagyon kellemes, csak egy kicsit zajos. Minden alkalommal a rendelést követően 20-30 percen belül megkaptuk az ételt, akkor is, ha többen voltunk. A személyzet mindig nagyon kedves és gyors a kiszolgálás. Az ára elég kedvező és akkora az adag, hogy bőven jól lehet vele lakni.
2015. augusztus 21.a párjával járt itt
Többször voltam már a helyen, szenzációsak a frissensültjeik, leveseik. Jó a kiszolgálás, hangulatos a hely. Szokták mondani, hogy semmi sem lehet tökéletes, Valóban. Sajnos hiába pizzéria, valahogy a tésztája soha nem sikerül. Szerintem kicsit változtatni kellene rajta. A feltétek viszont nagyon finomak, jó alapanyagokból összeválogatottak.
Kiváló 2014. szeptember 24.a párjával járt itt
Egy kiváló étterem, ahol kedves, figyelmes, udvarias a kiszolgálás. Minden friss, nagy a választék, ízletes ételek. A pizzatészta a legjobb náluk, ami valaha ettem. Sokféle ételt, desszertet ettem már itt, mindin ízlett. Lassan 20 éve ide járok. Itt volt az első osztálytalálkozónk. :) A páromnak szintén tetszik az étterem, itt volt az első randevúnk. :)