Paprika Csárda Zamárdi
8621 Zamárdi, Honvéd u. 1.

Paprika Csárda Zamárdi a térképen

Szállások Zamárdi városában
Wellness csomagok Zamárdi városában

Paprika Csárda Zamárdi vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15.
4 napot töltöttünk a Párommal, családtagokkal és barátokkal Zamárdiban. Udvarias és gyors volt a kiszolgálás. Nagyon finom volt az ebéd. Én harcsa halászlét ettem és egyben sült pisztrángot, zöldségekkel. Nagyon finom volt. :) Imádom a halat! Persze a desszert sem maradhatott el. Ajánlom mindenkinek, aki Zamárdiban jár, mindenképpen látogassa meg a csárdát.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
Egy hété végét töltöttünk Zamárdiban és két este is itt vacsoráztunk, Bőséges a kínálat a személyzet tényleg lesi a vendégek kérését, nagyon gyors a kiszolgálás és minden étel megfelelő hőmérsékletű is. S a lényeg ízletes és finom . A második este desszertként Gundel palacsintát kértünk, ami nagyon-nagyon finom volt.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Útközben beugrottunk.Kiváló az étel és bőséges, udvarias, gyors kiszolgálás, az árak is elfogadhatóak. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk. Ketten 1,2 dl jéghideg limonádét ittunk a nagy meleg miatt, amit szintén nagyon jól elkészítettek és pontosan megfelelő hőmérsékletű volt. A rántott szárnyas máj ill. halétel is fiom volt.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
A Jókai babgulyást, illetve a halászlevet csak ajánlani tudjuk!!!! Bőséges főételek!! Az árak elfogadhatóak! A felszolgálók kedvesek és vérbeli vendéglátósok! A teraszon nagyon - nagyon meleg volt(igaz nyáron ez teljesen normális.. ) , viszont állt bent a levegő, egy-két nagy ventilátor ajánlott lenne.

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 21.
Balatonról hazafelé. . . Tábla irányitásával találtuk a hangulatos csárdát. . . Tele volt vendéggel a nyári melegebn. . Fél óra alatt - a sok pincérnek és a gyors kiszolgálásnak köszönhetően megebédeltünk. . Málna levest és egy kétszemélyes tálat rendeltünk , ami nagyon finom volt. . A husok átvotlak sülve, a saláta is izletesen volt készitve. .

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 19.
Figyelmes pincér csapat,gyors kiszolgálás,kellemes hangulat. Ízletes,házias ételek. Normál adag.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bárhova máshova de ide NE! A köret hideg és gumiszerű pedig egy sült-krumplinál ez dráma! A kacsacomb ízre nem egy nagy szám és a bőre se ropogott ami azért nem hátrány. A gyerek rántott csirkéje, nem tettük ezzel magasra a mércét, egy erős közepesre sikeredett. Az általam fogyasztott kolbászos karaj lecsóban és elvileg tepsis burgonyával az elképzelés szerint ebből a lecsó híg a krumpli csak a forró lecsó miatt meleg.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 20.
Családdal csak egy gyors kajára szerettünk volna beugrani, de menü sajnos nincsen. Az étel finom volt, nem tudnék rosszat mondani rá, a kiszolgálás átlagos. A gyereknek kiskanalat 2x kellett kérnem mire kaptam, mert elsőre nem jött össze nekik valamiért. Ezen kívül minden rendben volt. Ja, a WC kint van a kerthelyiségben, hidegben nem éppen kellemes kimenni.

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 1.
Nagyon sokszor járunk vissza mert még soha nem csalodtunk.Az ételek finomak és hatalmasak.A kiszolgálás barátságos,udvarias.Sokan példát vehetnének mi a "vendęglátás"

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 3.
Az ételt gyorsan kihozták, és az adaggal sem volt probléma, (mint a képen is jól látszik), viszont talán emiatt maradt a Kedvesem cigánypecsenyéje kissé rágós. . . Ami az Ő ételét illeti, ízre azt mondta finom. Ami miatt csak közepes az értékelésem az az én párizsi szűzérmém.

Legnépszerűbb csomagok Zamárdiban és környékén
My Lake Hotel
Zamárdi
5 nap/4 éjszaka 34.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.08. - 2020.07.12.
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
2-3 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel
2020.05.15. - 2020.06.14.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
4 nap/3 éjszaka 9.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Szent Lukács Rehabilitációs Központ és a Gunarasi Fürdő szolgáltatásaival, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.01.
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 17.160 - 37.440,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2020.04.23. - 2020.08.31.
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.04.12. - 2020.12.31.
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 11.835 - 13.455,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.16. - 2020.12.31.
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.05. - 2021.01.29.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 8.738,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Tavas-barlang belépővel, internet elérhetőséggel
2020.02.20. - 2020.06.30.
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.07.03. - 2020.08.29.
Ganz Családi Üdülő Balatonszárszó
Balatonszárszó
2 nap/1 éjszaka 6.417,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, teljes panzióval, parkolással
2020.06.17. - 2020.08.23.
Holiday Hotel Csopak
Csopak
4 nap/3 éjszaka 9.360 - 24.552,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.08.31.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
2 nap/1 éjszaka 25.000 - 33.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.05.02. - 2020.12.17.

Szállodák Zamárdi környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Zamárdi
Hunguest Hotel Pelion  Zamárdi
Holiday Hotel Csopak Zamárdi
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 3 éj)

Paprika Csárda ZamárdiX