TIM5305

TIM5305 adatlapja

Regisztráció2018.10.06
Utoljára itt2018.10.06

Kiváló 2023. szeptember 30.a párjával járt itt
Nagyon szeretjük ezt a szállodát, visszatérő vendégek vagyunk. A személyzet nagyon kedves, udvarias, ha esetleg valami kérés adódik, rögtön teljesítik. Az étterem nagyon barátságos, az ételválaszték bőséges, és ízletes. A szobák tiszták és tágasak. A wellness részleg tökéletes, beleértve a szaunát és a kültéri medencéket is.
Colosseum Wellness Hotel válasza
Kedves Vendégünk! Mindig büszkeséggel tölt el bennünket, ha visszatérő vendégeinktől kapunk pozitív visszajelzést. Örömmel olvastuk, hogy teljes mértékben elégedettek voltak a szálloda által nyújtott szolgáltatásokkal és kellemes érezték magukat nálunk. A szálloda személyzetével kapcsolatos dicséretéért pedig hálásak vagyunk.
2023. október 10., , Colosseum Wellness Hotel
Kiváló 2018. október 6.a párjával járt itt
Mindennel nagyon megvoltunk elégedve. A kapott szoba nagyon szép tágas és jól felszerelt volt. Az ételek mennyiségre és minőségre kifogástalanok voltak. Kifejezetten nagyon jóízűen főznek. A személyzet kedves, mosolygós és nagyon készséges volt. A Silver Hotelt csak ajánlani tudom.
Kiváló 2021. június 5.a párjával járt itt
Már régebben is voltunk a szállodában, és akkor is nagyon tetszett ,most sem csalódtunk. A személyzet nagyon kedves,készséges. Az ételek ízletesek,változatosak. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk.