Tímea04

Tímea04 adatlapja

Regisztráció2013.11.07
Utoljára itt2015.10.27

Kiváló 2013. november 7.gyerekekkel járt itt
Pihenni voltunk Bükön, és elindultunk, hogy ebédeljünk valahol. Betértünk ide, mert szimpatikusnak helynek találtuk ,és a szállásunkon is ajánlották nekünk,hogy nézzük meg. Nem csalódtunk benne. Nagyon hangulatos kis hely. Kitűnő volt az étel,és a kiszolgálás is. Remekül éreztük magunkat. Ha arra járunk ,biztosan betérünk még oda!
2015. október 27.barátokkal járt itt
Szép őszi vasárnap,elmentünk Szentendrére kicsit csavarogni. Úgy döntöttünk betérünk hamburgerezni ide,mert kíváncsiak lettünk rá. A hely egy picit kicsi,és sajnos az idő miatt azért nem akartunk kint enni. Bent a szellőzés az nem az igazi,így egy kis füst volt. . Ennek ellenére amit rendeltünk,különböző hamburgerek,sült krumpli,csirkehús.
Kiváló 2013. november 7.családjával járt itt
Kuponos oldalról találtuk a helyet.Nagyon szép helyen van,és maga a szállás is szép.Családommal jártam ott,kisgyermekeseknek csak ajánlani tudom.Tökéletesen megfelel gyerekes családoknak a pihenésre.A személyzet kedves és segítőkész.Van kirándulási lehetőség a közelben,és többféle gyógyfürdő.