TIMEASAMULKA

TIMEASAMULKA adatlapja

Regisztráció2013.11.21
Utoljára itt2013.12.31

Kiváló 2013. november 21.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat,pedig pont abban az ítéletidőben utaztunk március 15,-én. Nagyon szép a szálloda,nagyon kedvesek. Sok a fiatal dolgozó,és valahogy úgy éreztük hogy soha sincsenek útban,de mindig ott voltak ha kellettek. Érezni lehet hogy figyelnek az igényekre,nemcsak hagynak minket pihenni.
Kiváló 2013. november 21.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép,de legfőképpen barátságos szálláshely. Mi az utolsó utáni pillanatban szóltunk oda hogy mégis egy gyerekkel többen mennénk. Semennyire nem okozott problémát nekik,el sem hittem. ! ! ! Az ágyak egy kicsit nagyon nyikorogtak,de annyira elfáradtunk a városnézésben,fürdőzésben hogy a második este már észre sem vettük szinte.
2013. december 31.a párjával járt itt
Mi kora tavasszal jártunk itt,kettesben elszöktünk kicsit a gyerekektől. Remek volt minden a szálloda kicsit a régmúltat idézte,de ez az igazi RETRÓ nekünk kedvünkre volt. A személyzet pedig minden dícséretet megérdemel! Nagyon kedvesek,előzékenyek,gratula. Szerintem megyünk majd a gyerekekkel is.