Öreg-tó Hotel Tata ★★

Öreg-tó Hotel Tata értékelése:

7. helyezett a 27 tatai szállás közül
78. helyezett Közép Dunántúlon - 391 szállás közül

Öreg-tó Hotel Tata bemutatkozása

Az Öreg-tó Hotel családias hangulatú kétcsillagos szálloda, mely a tatai Öreg-tó partjától 300 méterre gyönyörű természeti környezetben fekszik. Három hektáros parkjával idilli helyszínt teremt a pihenésre.

Öreg-tó Hotel Tata képei

Öreg-tó Hotel Tata

Öreg-tó Hotel Tata vélemények

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 5.
Csodálatos környezetben, az Öreg tó közvetlen közelében, hatalmas ősfás parkkal körbevett, autómentes helyen található a szép, modern szálloda. A recepción kedvesek, előzékenyek. A foglalásnál viszont nem küldtek árajánlatot, így a 3 napért hárommal megszorzott napi szobaárat fizettünk, nem volt semmilyen kedvezmény a 3 éjszakás időtartamú szállásra, hiába volt két 12 éven aluli gyermek velem.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 27.
Fapados akció keretében töltöttünk 2 éjszakát a hotelben. A szoba és az ellátás is fapados volt. Nem vagyok túlzottan állatkedvelő, ezért is zavart nagyon a sok kutya a szállodában és még az étteremben is. . . Ide tényleg csak az foglaljon szállást, aki kedveli a retro stílust és állattal érkezik. Tata és környéke nagyon szép és hangulatos.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25.
Családi nyaralást szerveztünk erre a helyre idén júliusban. Kutyánk is résztvevő volt, összesen 2 szobát foglaltunk el, és mivel tombolt a kánikula, meglehetősen jól éreztük magunkat. Olvastam több véleményt arról, hogy félve foglaltak helyet, én bátorítok mindenkit, tegye meg, meg fogja kapni azt a szolgáltatást, amiért fizetett.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
A vegyes vélemények miatt kicsit félve foglaltunk, de mivel kutyabarát és szerettük volna Tatát és környékét bejárni, kipróbáltuk. A szálloda elhelyezkedése nagyon kedvező. Az épületet, szobákat a retró szóval lehet a legjobban jellemezni. Mi apartmant kértünk, amely tágas volt, külön hálószobával. Talán a fürdőszoba és nappali kis tv-je idézte a régi időket a legjobban.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 3.
Külön kiemelendő, hogy közel fekszik a város szíve a Tatai-tó. Nagyszerű kiinduló pont egy pihentető kikapcsolódással összeköthető gyalogos kirándulásnak.A szálláshely megfelelő pihenést biztosít a túrák megkezdése előtt.Köszönjük az ellátást és kiszolgálást. Nyugdíj előtti házaspár.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 3.
Az időjárás előrejelzés hűvös és zivataros időt ígért, ezért félve indultunk a 4 napos pihenésre. Sok jóra nem számítva, az Öreg-tó Club Hotel recepcióján kedves fogadtatásban részesültünk. A szoba kényelme számunkra megfelelő és tiszta volt -ami az interneten látottak, és olvasottak alapján várható volt, igaz a hőmérséklet, a még akkor ragyogó naptól igen meleg volt.
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 17.
Köszönjük a kedves szavakat, örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk! Üdvözlettel: Öreg-tó Club Hotel és Étterem Csapata
Kovács-Pataki Csenge (Öreg-tó Hotel)

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 25.
Egy kósza ötlettől vezérelve foglaltunk pár nappal indulás előtt. Úgy voltunk a telt házak miatt örülünk ha szállást kapunk. Elég vegyes értékeléseket olvastam a helyről ezért megosztom a véleményemet. A szoba alvásra teljesen megfelel, nagyon minimál. A szállás jó helyen fekszik, sok étterem és büfé van a közelben, ráadásul ott a tó és a bicikliút.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 1.
Kedves és figyelmes fogadtatásban részesültünk a picit esős megérkezési nap estéjén. A recepción kapott hasznos tanácsokat a másnapi körsétánk alkalmával hasznosítottuk. A szobánk felszereltsége jónak mondható és minden szépen működött. Esténként nagy adag, szépen és ízletesen elkészített vacsorával feledtették utunk nehézségeit.
Válasz az értékelésre - 2017. május 2.
Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat, reméljük a jövőben még vendégül láthatjuk Önöket. Üdvözlettel Öreg-tó Club Hotel és Étterem
Kovács-Pataki CSenge (Öreg-tó Hotel)

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2017. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. április 7.
Két évvel ezelőtt a párommal a születésnapomon voltunk ebben a hotelben. Nagyon megtetszett, ezért most a budapesti nyugdijas csoporttal ismét eljöttünk. Az ügyvezető hölgy a legrészletesebben bemutatta a hotelt. Gondoskodott a kisbuszos és a gyalogos városnézésról is. Az idő sajnos hidegre fordult,de szerencsére nem esett.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 12.
Három napot töltöttünk a párommal a hotelban. A recepción nagyon kedvesek, és segítőkészek voltak. A szoba teljesen megfelelő volt számunkra, tiszta és rendezett. Félpanziós ellátást kértünk, a reggeli és a vacsora a hotel éttermében volt. A kiszolgálás ott is kifogástalan és gyors volt. Az ételek igazán ízletesek, és az étterem is nagyon szépen díszített.

Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 12.950,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.31.
Kristály Imperial Hotel
Tata
2-3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgőkoktéllal, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig
Parti Panzió
Tata
3 nap/2 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.02.26-ig
Hotel Gottwald
2 nap/1 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szabadtéri medence használattal, 2 órás kerékpár használattal, masszázs-utalvánnyal, szórakozási lehetőséggel, internet elérhetőséggel
2021.05.31. - 2021.09.01.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, Romtemplom és Lámpamúzeum belépőjegyekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 19.425 - 27.747,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.557,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.750 - 20.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.13-ig
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.29-ig

Szállodák Tata környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)

TataX