toemoke

toemoke adatlapja

Regisztráció2013.07.01
Utoljára itt2015.01.05

Kiváló 2013. július 1.családjával járt itt
Nekem egy ismerősöm ajánlotta a helyet és bár nem volt könnyű rátalálni, nem bántuk meg. Modern és finom ételek, és gyönyörű környezet. A személyzet kedves és figyelmes volt. Az étteremnek van egy terasz része közvetlen a Balaton partján. Nagy melegben is nagyon kellemes mert a nagy fák árnyékot vetnek.
Kiváló 2014. szeptember 25.a párjával járt itt
A kiszolgálás nagyon színvonalas: laza, ám mégis udvarias és gyors. Az ételek rendkívül ízletesek. A hangulat és az étterem belsőépítészeti elemi pompás összhangban állnak egymással. A főszakács néha körbejárta az asztalokat és barátságosan megkérdezte a vendégeket, hogy mindent rendben találnak-e.
Kiváló 2015. január 5.gyerekekkel járt itt
Egy nagy családi ebéd során jártam az étteremben és azonnal elvarázsolt. A berendezés és díszletek roppant hangulatosak, nagyszüleim falusi házára emlékeztettek. A felső szinten gyereksarok ( egy kis konyha ) jó elfoglaltságot jelenthet a gyerekek számára. A felszolgálók szimpatikusak és az ebéd sem váratott magára sokáig, pedig sokan voltunk.