Toscana Trattoria Budapest
1056 Budapest, Belgrád rakpart 13.

Toscana Trattoria Budapest a térképen

Toscana Trattoria Budapest értékelése:

étterem
nemzetközi, olasz
grill ételek ...
Gépzene:
Olasz
magyar, angol, olasz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, asztalfoglalási lehetőség ...
Visa, EC/MC, Amex
Zipfer

Toscana Trattoria Budapest képei

Toscana Trattoria Budapest vélemények

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 12.
Kései vacsorára érkeztünk meg az étterembe próba szerencse alapon, de nem bántuk meg, sőt! Sikerült az ablak mellé letelepednünk, ami a kilátás miatt hívogató volt, viszont az ajtó mellett és a felszolgálók munkapultja mellett helyezkedett el, ami ezek miatt mégsem volt annyira szerencsés a nyüzsgés miatt. Legközelebb beljebb ülünk.

2055 hasznos szavazat
2017. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. január 21.
A Belgrád rakparton több mint tíz éve működő, toszkán ízeket felvonultató olasz étterem. Korábban, évekkel ezelőtt munkatársakkal jártunk már itt céges vacsorán 2 alkalommal. A belső tér tágas, hangulatos, szépen, igényesen kialakított.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos olasz étterem. Bár nem folt előzetes foglalásunk, szerencsére jutott hely. A fogadtatás előzékeny. A leves finom meditterán ízesítésű volt, nemcsak a parmezán miatt. A főfogás Vajhallal töltött ravioli citrommal ízesített sült paradicsommal, illetve Linguine tészta fokhagymás szürke kagylóval, koktélparadicsommal volt.

2015. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. május 9.
Céges csapatépítő vacsoránkat töltöttük el ebben az étteremben, ami nagyon jó döntés volt. A rakparton elhelyezkedő egység hátránya csak a parkolás, ha ezt az akadályt megugorjuk, a helyben nem csalódhatunk. Érkezésünkkor egy kedves pincér kísért minket az asztalunkhoz. Mivel hideg téli hónapban jártunk itt, ezért sajnos a terasz nem üzemelt, de a beltér hangulata is pazar.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 30.
A feleségemmel ebédeltem ezen a nagyon jó helyen. Az étel minősége és íze is kiválló volt. Nagyon elegánsan szervírozták az ételeket, mint ha csak a képen láttuk volna. A pincérek mérhetetlenül kedvesek voltak és nagyon segítőkészek. Nagyon finom volt miden amit ettünk de főként a desszert volt az igazi. Proffiterol !

Éhenkórász TOP fotófeltöltő
2015. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. június 10.
Kollégáimmal ebédeltünk a Toscanaban, már nem először. A kiszolgálás gyors, közvetlen, de mégis udvarias. Bruschettát, majd livornói hallevest ettünk. Mindkettő kiváló volt, friss alapanyagokból készültek, a halleves zsúfolásig hallal, rákkal, kagylóval. Levezetésnek ettünk még egy polipsalátát is, remek, puhára sölt polippal.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kiszolgálás nagyon színvonalas: laza, ám mégis udvarias és gyors. Az ételek rendkívül ízletesek. A hangulat és az étterem belsőépítészeti elemi pompás összhangban állnak egymással. A főszakács néha körbejárta az asztalokat és barátságosan megkérdezte a vendégeket, hogy mindent rendben találnak-e. Összességében egy nagyon kellemes estét töltöttünk el.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 6.
Karácsony előtt jártunk az étteremben. Már az ajtóban döbbenet fogadott. Jeleztük, hogy este 7 re volt foglalásunk xy néven. Az egyik pincér azt mondta, hogy megkérdezi valahol, majd kiment az utca ajtón. Mire nyeglén kérdezgettek vissza, hogy Biztos, hogy ide? Nem a szomszédos borbárba? és biztos, hogy ilyen néven?

2013. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 3.
Hangulatos környezetben telt az ebédünk. A személyzet kedves volt. Az ételek különlegesek és bőségesek. Az idén is tervezzük márciusban, hogy újra meglátogatjuk az éttermet. A látványsütöde része nagyon egyedi és különleges. A kilátás a Dunára különleges. A parkolás nehézkes, de megérte a hosszú séta az autóig.

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátokkal ültünk be ide és először egy kicsit meg is ijedtem, hogy egy jobb étel elfogyasztása után, maradhatunk mosogatni! Azonban pozitívan csalódtam, mert nem voltak rettenetesen elszállt árak. Az ételek nagyon finomak és elegendőek voltak és kedves volt a kiszolgálás is, bár az talán kicsit lassú volt, de hát szinte tele volt az étterem.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Jagelló Business Hotel
2019.06.25. - 2019.09.23.
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.25. - 2019.11.05.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 29.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, jégkrém fogyasztással, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.25.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Szabadtéri Élménystrand, Fedett Fürdő, és Vitál Központ használattal, kedvezményekkel, parkolással
2019.08.26. - 2019.09.30.
Ilzer Rendezvényház
Monor
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.25. - 2020.06.25.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.06.29. - 2020.06.25.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.02. - 2019.09.30.
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.28. - 2019.12.29.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
2019.06.24. - 2020.06.25.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.28. - 2020.06.25.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Toscana Trattoria BudapestX