Tópart Hotel étterme Balatonvilágos

4,9
a 9 balatonvilágosi étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, szálláshely étterme
Tópart Hotel étterme Balatonvilágos
Tópart Hotel étterme BalatonvilágosTópart Hotel étterme Balatonvilágos
Tópart Hotel étterme BalatonvilágosTópart Hotel étterme Balatonvilágos

Tópart Hotel étterme Balatonvilágos bemutatkozása

A Tópart Étterem jó idő esetén, közvetlen vízparti teraszán várja vendégeit. Az ősfás parkban található Balaton parti étterem házias ízekkel és a modern gasztronómiai ételkülönlegességekkel várja vendégeit.Széles kínálatú borlapunkon csak Balaton környéki borok találhatóak.

Világos Hotel Balatonvilágos - Napi árak félpanziós ellátással
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Tópart Hotel étterme Balatonvilágos vélemények

Kiváló 2022. szeptember 7.a párjával járt itt
A Tópart Hotel Étterme közvetlenül a Balaton parton fekszik, a tó egy karnyújtásnyira, szenzációs a hely elhelyezkedése. Az ételek hibátlanok, az étlap minden igényt kielégít. A felszolgálás kifogástalan, az itt dolgozók nagyon kedvesk és barátságosak, a tisztaság makulátlan. Mi még biztos, hogy ide visszatérünk
Tópart Hotel étterme Balatonvilágos - Étel/italTópart Hotel étterme Balatonvilágos - Étel/ital
Kiváló 2014. július 19.a párjával járt itt
Figyelmes pincérek, gyors kiszolgálás, remek ételek, felejthetetlen hangulat.
Mindenkinek ajánlom, aki szeretne egy picit elmerülni az álmaiban. Csendes és nagyon hangulatos gyönyörű balatoni kilátással. Kóstoltunk előételt, főételt, desszeretet, kávét. . Egyikben sem csalódtunk. Finom vacsora a Balaton partján. Kell ennél több! ?
Kiváló 2013. július 1.családjával járt itt
Nekem egy ismerősöm ajánlotta a helyet és bár nem volt könnyű rátalálni, nem bántuk meg. Modern és finom ételek, és gyönyörű környezet. A személyzet kedves és figyelmes volt. Az étteremnek van egy terasz része közvetlen a Balaton partján. Nagy melegben is nagyon kellemes mert a nagy fák árnyékot vetnek.
Tópart Hotel étterme Balatonvilágos a térképen
8171 BalatonvilágosZrínyi u. 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, mediterrán