Tomi007

Tomi007 adatlapja

Regisztráció2013.04.22
Utoljára itt2013.04.22

Kiváló 2013. április 22.a párjával járt itt
Többször voltunk már itt párommal és haverokkal egyaránt. Kellemes a környezet, finomak az ételek, kedves a kiszolgálás. A választék nagy, habár nem próbáltam még mindent, de az eddigiekkel nagyon meg voltam/voltunk elégedve. Rendszeresen rendelek is innen a finom ételek miatt. A kiszállítás is nagyon gyors.
2013. április 22.barátokkal járt itt
Többször jártam már itt, általában haverokkal egy kis szórakozás előtt vagy után betévedünk olykor. Hagyományos török ételek, melyek finomak is. Az árak egyáltalán nincsenek elszállva, sőt jó arányban vannak a minőséggel. Az étterem is jó helyen van, de többször rendeltem is már ettől az étterem hálózattól, mellyel szintén teljesen meg voltam elégedve.
2013. április 22.a párjával járt itt
Párommal voltunk már párszor az étteremben, mivel sokszor esik útba. Nagyon pofás a belső kialakítás és a nyári terasz rész is hangulatos. Habár szerintem az árak és az ételek íze nincs éppen a legjobb arányban, ennek ellenére finomak, jó, laktató adagokat kaphatunk. A választék nagy és elhelyezkedése miatt kedvelt turista étterem is egyben.