Darshan Udvar Étterem Budapest

Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád

Darshan Udvar Étterem Budapest vélemények

Gyenge 2016. február 9.barátokkal járt itt
Baráti meglepetéspartit szerveztünk ide. Az elején úgy tűnt nagyon konstruktívak, de aztán apránként meggyőződtünk az ellentettjéről. A kiszolgálással nem volt gond, viszont én rántott húst szerettem volna nagyon enni, de nem lehetett. Ahogy fish and chipset sem. Ugyanis ezeket csak 5 óráig készítik el. Miért? ? ?
Darshan Udvar Étterem Budapest - Étel/ital
2015. december 30.barátokkal járt itt
Az Országos Rádió és Televizíó Testület volt épületétől nem messze található ez az étterem. A nevével és a kialakitásával ellentétben kicsit sincs köze az indiai konyhához. Egyszerű ételeket lehet kapni(pl. Rántott Sajtos,Pizzákat,Leveseket stb. )az étterem ezzel szemben hangulatos és szép.
2082
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2238 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42703 feltöltött kép
2015. november 14.barátokkal járt itt
Valamikor elég közel dolgoztam a helyhez, így ebédelni jártunk több-kevesebb alkalommal ide a kollégákkal. Napsütötte udvar tetővel, érdekes volt, egzotikus, kb. egy héten egyszer el is sétáltunk idáig. Azután összejöveteleket kezdtem szervezni ide, netes társaságoknak, majd osztálytalálkozókat is, stb. Sokcélú a hely.
Darshan Udvar Étterem Budapest - BelsőDarshan Udvar Étterem Budapest - BelsőDarshan Udvar Étterem Budapest - Belső
Átlagos 2015. augusztus 17.barátokkal járt itt
Ha jól összeszámolom, a megnyitása óta olyan 6-7 alkalommal jártam a Darshanban, de sohasem az én ötletem volt, hogy ide jöjjünk, vagy a társaságból valaki ezt preferálta, vagy egyszerűen errefelé jártunk, és itt volt szabad hely.
Darshan Udvar Étterem Budapest - Külső képDarshan Udvar Étterem Budapest - Külső képDarshan Udvar Étterem Budapest - Külső képDarshan Udvar Étterem Budapest - BelsőDarshan Udvar Étterem Budapest - Külső képDarshan Udvar Étterem Budapest - Külső képDarshan Udvar Étterem Budapest - Külső képDarshan Udvar Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2013. április 22.a párjával járt itt
Többször voltunk már itt párommal és haverokkal egyaránt. Kellemes a környezet, finomak az ételek, kedves a kiszolgálás. A választék nagy, habár nem próbáltam még mindent, de az eddigiekkel nagyon meg voltam/voltunk elégedve. Rendszeresen rendelek is innen a finom ételek miatt. A kiszállítás is nagyon gyors.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 19 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 12.barátokkal járt itt
Ideális helyszín kis és nagy baráti összejöveteleknek. Az ár/érték arány kiváló. Az olasz ételek mellett a magyaros ételek közül is bőven lehet választani, illetve lehet házhoz rendelést is igénybe venni. Tetőteraszuk télen-nyáron üzemel, amely kellemes hangulatot áraszt.
Átlagos 2013. április 4.barátokkal járt itt
Tavaly a Főzdefeszt idején itt mérték a békésszentandrási söröket, amelyek nagy kedvenceim. Megéheztünk és az emeleti teraszon bekaptunk valami gyors ételt. nagy nyüzsi volt, kicsit lassan talált meg a pincér, a saláta rendben volt, bár nagyon nem emlékezetes. Maga a tetőtéri terasz hangulatos, de kicsit kényelmetlen, hogy a mosdók a földszinten, eldugva vannak.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. március 25.barátokkal járt itt
Barátnőkkel szoktunk ide járni pizzázni, a főiskolás évek alatt törzshelyünkké vált. A keleties hangulatú étterem már első alkalommal is csalogatónak bizonyult. Elég nagy a hely befogadó képessége, bár sokan járnak ide, mégis mindig tudtunk asztalt foglalni.
Darshan Udvar Étterem Budapest a térképen
188 BudapestKrúdy Gyula u. 7.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi