Paprika Vendéglő Budapest

Napi ár reggelivel
Sándor Hotel Pécs

Paprika Vendéglő Budapest vélemények

Kiváló 2020. szeptember 4.családjával járt itt
Tegnap jártunk az étteremben egy alkalmat ünnepelni.
Kedves türelmes kiszolgálókkal találkoztunk.
Hangulatos, tiszta az étterem.
Amit rendeltünk minden friss, és nagyon finom volt!
Mostanában ilyennel nem találkoztunk! A szakácsuk kitűnő!
Legközelebb is menni fogunk!
Kiváló 2018. április 10.gyerekekkel járt itt
Húsvét hétfőn kirándultunk Budapestre, a Városligetet és környékét szemeltük ki. Már itthon szétnéztünk, hogy hol lenne érdemes enni egy jót, így találtam rá a Paprika vendéglőre. A Városligettől egy kényelmes séta után meg is találtuk a vendéglőt, pont ebédidő volt, asztalfoglalásunk nem volt, mégis azonnal kaptunk egy asztalt nagy szerencsénkre.
Paprika Vendéglő Budapest - Egyéb
2017. június 11.családjával járt itt
Először húzósnak kinéző árak eltörpülnek az adagok mérete láttán.
Születésnapra mentem, de "munkaebéd" lett belőle. Munka volt megenni a rendelvényem. Először nézz körül, hogy mekkorák az adagok, mert biztos, hogy "túlrendeled" magad. A csapatból páran csomagoltatták a maradványt. Érdekes és finom kajákat ehetsz pofás környezetben. Örülök, hogy itt lehettem.
Kiváló 2017. május 18., kollégákkal járt itt
Érdemes hétvégén és ünnepnapokon asztalt foglalni. Már foglaláskor érzem az isteni halászlé zamatát a számban :). Több ünnepünket töltötte itt együtt a család az utóbbi években. Legutóbb áprilisban jártam itt a kollégáimmal. Érkezéskor kedvesen fogadnak, hamar felveszik az ital rendelést. A választásban segítenek,ha kérem. Nagyok az adagok és igen ízletesek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. január 24., üzleti partnerrel járt itt
Ha magyar vagy, ne paprikázz! Akkor a pincér nem vesz komolyan, az uborkádra míg vársz, megeszed a főételt és ha szóvá teszed, közli, hogy más vendégek is vannak itt. Az ételek minősége átlagos. Természetesen a hely tele van külföldiekkel, így miattuk és az elhelyezkedés miatt elég zajos.
Kiváló 2014. május 3.barátokkal járt itt
Márciusban Izlandról látogatóink érkeztek. Szerettek volna kipróbálni valami igazán magyaros éttermet, s mivel sok jót hallottunk előtte a Paprikáról, célba is vettük. Nem foglaltunk előre asztalt, és akkor is épp telt-ház volt, de a kedves pincér felajánlotta a 10 perc múlva üresedő teraszi asztalt.
2013. november 17.gyerekekkel járt itt
Egyik olyan éttermem, amit kedvelek, sok évvel ezelőtt találtunk rá. Mindig nagyon finomak az ételek, magyaros jelleggel. Kicsit sötét a hátsó tér, a pincérek olykor kedvtelenek. Rengeteg a külföldi, nagy társaságok ülnek be, így gyakorta várni kell a sorunkra. Foglalással ez megelőzhető.
2013. szeptember 29.barátokkal járt itt
Magyaros helyet kerestunk,megtalaltuk! Utolso felvett asztal voltunk,mikor erkeztunk,meg sokan voltak,de persze,mi jottunk ki utoljara-ennel a resznel nem kimeltek, uztek az embereket-ugy porszivoztak,mintha nem lenne ott egy vendeg se! A wc-ben nem jartunk,egyebkent tisztanak tunt! A szemelyzet unott,nem kedves! Viszont az etelek finomak voltak es nagy adagok!
Gyenge 2013. április 29.barátokkal járt itt
Keletihez közel eső helyet kerestünk, ebbe botlottunk, ami nagy hiba volt. Az étel nem volt jó, a felét otthagytuk, ehhez képest 1 leves,1 salátatál,2 hortobágyi palacsinta, 3 dl bor,3 üdítő 9000 Ft volt ! ! A WC rendetlen, piszkos, a személyzet unott.
Nem ajánlanám senkinek. Sok külföldi vendéget láttunk, gondolom a Városliget közelsége miatt. Az árak hozzájuk igazodtak, de a minőséget is feljavíthatnák! ! !
2013. április 22.a párjával járt itt
Párommal voltunk már párszor az étteremben, mivel sokszor esik útba. Nagyon pofás a belső kialakítás és a nyári terasz rész is hangulatos. Habár szerintem az árak és az ételek íze nincs éppen a legjobb arányban, ennek ellenére finomak, jó, laktató adagokat kaphatunk. A választék nagy és elhelyezkedése miatt kedvelt turista étterem is egyben. Biztos be fogunk még térni.